Blackburn Rovers Takip Başlığı

Cevap: Resmi Blackburn Rovers Başlığı

Colourdashlar,

Bu konunun linkini Blackburn taraftar forumuna koyup destegimizi onlara gosterecek bir babayigid var mi?

Bilirsiniz ki yigidler sorumluluk ve mertlikle harman olur ;)

Lancashire ve civarindaki colourdashlarimiza destegimizi belli edelim.

Bunun icin de en uygun isim UGUR BULT. Bilmem siz ne dersiniz?

Blackburn

Ecmain

Uğur Bulut duy bu sesi !

arkadasım ben esenler serverlarının bile dısına cıkmadım hayatımda ben Gavur serverında nefes alamam

Hayri reisimiz Arsenal'a attığımız diss'i söyletirken;

kapalı tribünde karılar kızlar

şimdi ..... zamanı dişi arsenallileeeer

ile başlayan.

Olm nasıl Blackburnlüsün lan sen tezahüratı bilmiyorsun dişi Arsenalliler değil dişi Gunners'lar olcak. Mantık hatası oluyo ama boşverin şimdi önemli olan kafiye ;););););)

Olm nasıl Blackburnlüsün lan sen tezahüratı bilmiyorsun dişi Arsenalliler değil dişi Gunners'lar olcak. Mantık hatası oluyo ama boşverin şimdi önemli olan kafiye ;););););)

Ben bu tribüne yıllarımı verdim. Eğer ufak bir hata yüzünden gitmemi istiyorsanız gidebilirim. Türkiye'de Galatasaray takımının Yürüyedur diye bir grubu vardı, onlar gibi ortadan kaybolabilirim. Ama tribünde bölünme olmamalı, ben bunu savundum hep.

Ben bu tribüne yıllarımı verdim. Eğer ufak bir hata yüzünden gitmemi istiyorsanız gidebilirim. Türkiye'de Galatasaray takımının Yürüyedur diye bir grubu vardı, onlar gibi ortadan kaybolabilirim. Ama tribünde bölünme olmamalı, ben bunu savundum hep.

Tamam lan mantıklı konuşmana gerek yok canımsın ciğerimsin. Az sövmedik mençıstıra çelsiye. Rooney'nin kafasına rakı şişesi attığımız günleri unutma karşim :ask:

Okan kardeş olur böyle hatalar, Çağlar biraz sert bir tepki vermiş. Uzatmayalım, unutmayalım: ORTAK HEDEF BLACKBURN!

Ocağa girmek istiyorum beyler,yazın beni de.

Blackburnlülük bir din bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.;););););)

Beyler aklıma güzel bir organizasyon geldi. Nedir dost diye soracak olursanız;

Biliyorsunuz ki teknik direktörümüz ve kaptanımız içimizden, bizden biri. Tribün emekçilerimiz ve büyüklerimiz -Alemdar İBARET, Serdar_Burak- gidip konuşurlarsa Esenlersporla bir dostluk maçı yapabiliriz. Gelirini de boys anılar konserine gelemeyen sokak çocuğu kardeşlerimiz için kullabiliriz. böylelikle kişi başı 1 bira düşer kardeşlerimize. Bu işiliği yapar mı acaba tribün büyüklerimiz bize?

Üst Alt