Blackburn Rovers Takip Başlığı

Cevap: Resmi Blackburn Rovers BaşlığıREiS!Sanli Blackburn taraftari, Esenler'den Ewood'a giderken Arsenal'li taraftarlari dövdükleri an:
 
Cevap: Resmi Blackburn Rovers BaşlığıGscimbom'da maçtaydı. Tugay'ı andık. Telden giriyoruz;Sol baştan;

Hayri CUND

Refik AKKÜLAH

Namık ZENGİN

Umut SEZER

Adil Cem EKİNCİ

Emre SAYKAL

Çağlar İPEKLİ

Uğur BULUT
 
Cevap: # Resmi Blackburn Rovers BaşlığıBlackburn 1-2 West Brom

Güzel galibiyet oldu bizim adımıza.

Blackburnlu dostlara geçmiş olsun böyle giderseniz düşecek gibi duruyorsunuz.:sad007:
 
Cevap: # Resmi Blackburn Rovers BaşlığıBugün zafer günü...!Blackburn Rovers Football Club, İngiltere Premier League'de bir futbol takımıdır. Kulüp, kuzey-batı İngiltere'de Lancashire'in Blackburn kentinde bulunur. 1875 yılında kurulan Rovers; 1888 yılında Futbol Ligi'nin kurucu üyelerinden biri olmuştur. 1890 yılında da halen kullandığı Ewood Park stadına taşınır. Premier League'e 1992'de yükselmesinden önce, kulübün başarılarının büyük bir çoğunluğu 1930'lu yıllar öncesindeydi ve birkaç defa ligi ve FA Kupasını kazandılar.

1992 yılında, demir üreticisi Jack Walker tarafından satın alınan Blackburn; başlarına da Kenny Dalglish'in teknik direktör olmasıyla yükselir. 3 yıl sonra da büyük masraflarla Alan Shearer ve Chris Sutton gibi oyuncularla birlikte lig şampiyonu olur.

Ancak şampiyon olan takımın bütün oyuncuları diğer takımlara transfer olur ve dağılır; ve 1999 yılında Blackburn küme düşer. 2 yıl sonra, sahibi Jack Walker'in ölümünün ardından tekrar Premier League'e yükselen Blackburn; o günden bu yana da yükselişe geçmiştir. Bu süre içerisinde; 3 defa UEFA Kupası'nda oynamış; bir kez Lig Kupası'nı kazanmış; ve iki kez de Premier League'de 6. olmuştur.

Kulübün vecizesi "Arte et labore" dir; manası da "Sanatla ve Emekle" ya da "Beceri ve Emekle"dir.

Türk futbolcu, Tugay Kerimoğlu, 2001 yılından bu yana Blackburn'de oynamaktadır ve takımın başarılı yükselişinde önemli bir rol oynamıştır. 2003-2004 Sezonunda; taraftarlar tarafından Blackburn'de Yılın Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Tugay'a bir dönem Galatasaray'da oynamış Brad Friedel da eşlik etmektedir. Ayrıca Tugay Kerimoğlu 2007-2008 sezonunda takımın kaptanı olmuştur.

Tugay Kerimoğlu, 8 yıldır formasını giydiği Blackburn Rovers'ın, West Bromwich ile oynadığı 2008-2009 sezonunun son karşılaşmasında profesyonel futbol hayatına Ewood Park Stadyumu'nda nokta koydu.Kaynakça [değiştir]^ "1st Team Profiles". Blackburn Rovers FC. 2009-07-07 tarihinde erişilmiştir.

Dış bağlantılar [değiştir]Blackburn Rovers FC Resmi Web Sitesi...
 
Cevap: # Resmi Blackburn Rovers BaşlığıBir kızı Çook sevmiştim gitmiştik İstemeye Pahalı Bir Çikolata,Bir buket Çiçek İle Takım Elbiseyi Giyip Atladık bir Taksiye Başladık gitmeye, Kızın Evine … Hoşgeldiniz Fasılları , Nasılsın Ayakları sordular Benim babama, ne iş bu Delikanlı BLACKBURN'de Evi Varmı, Kıyak bir Arabası Acep Mutlu Edermi ? Bu Güzel Kızı.. Babam Dedi ne Evi Var nede Bir Arabası Çalışmıyor Şuan Zaten , Yoktur Fazla Parası ama Sevmişlerdir Madem , Verin Artık Şu kızı Seveni Ayırmanın , Çoktur Günahı.. Annesi Atladı Hemen , Aşk Karın Doyurmaz ki İki Çıplak bir Hamamda , Asla oynayamaz ki e tribüncüymüş bu , bellidir ki serseri Biz Size Bu Kızı , Hiç Vermeyiz Ki.. Babam dedi benim oğlum ,serseri falan değil Aslan gibi delikanlı ,yüreği yerindedir Suç sizde değil sizden , kız isteyenlerdedir Bu iş paradan değil , yürekten gelir… Şimdi nemi yapmaktayım , yollara bakmaktayım Elimdeki sigaramla , deplasman yolundayım Boğazım kurudukça , biramı yudumlarım Bana kız wermeyenin , ******** ! EWOOD Park çocukları matiz’dir kafaları …Başlarında SAMBA DaYı yoktur hiç korkuları Ölüm gelse ayıramaz bu delikanlıları Almışlardır damardan birkez armayı… ~~~ BLACKBURN çocukları matiz’dir kafaları Başlarında Steve DaYı yoktur hiç korkuları Ölüm gelse ayıramaz bu delikanlıları Almışlardır damardan birkez armayı… 
Cevap: # Resmi Blackburn Rovers Başlığıarkadaşlar bir çok takımın başlığı var yalnız fulhamınkini göremedim onlarda premier league'in mütevazi-şerefli takımlarındandır alt sıralardan gelip uefayı alan bi takımdır yani bi başlık ona açılsa fenamı olur....
 
Cevap: # Resmi Blackburn Rovers Başlığıarkadaşlar bir çok takımın başlığı var yalnız fulhamınkini göremedim onlarda premier league'in mütevazi-şerefli takımlarındandır alt sıralardan gelip uefayı alan bi takımdır yani bi başlık ona açılsa fenamı olur....


Blackburnümüzün başlığını böyle takımlarla kirletmeyelim lütfen
 
Üst Alt