Bloomberg HT: Stand-Up Comedy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bloomberg HT: Stand-Up Comedy

Her hafta Bloomberg HT'de yayınlanan Stand-up Comedy, yeni bölümleri Cuma günleri 21:30 da, tekrarı ise Cumartesi 22:45'de yayınlanan güzel bir program ortalama süresi 60-70 dakika, 5-6 komedyen çıkıyor 10-15 dakika esprilerini yapıp yerini diğer arkadaşlarına bırakıyor, 1-2 kişi dışında hepsi yarıp geçiriyor, herkese tavsiye ederim

Örnek;

[video=youtube;6n_LhObvpMQ]https://www.youtube.com/watch?v=6n_LhObvpMQ[/video]

Cevap: Bloomberg HT: Stand-Up Comedy

Yalnız şu videoda dediği olay doğru yani ben de Anadolu'da okuyorum biriyle tanışırsın bölümü sorar sonra ilk sorulan soru budur .Hatta babam bile bunu sormuştu ,4 sene oldu ama dün gibi hatırlarım , baba ''Eskişehir'i kazanmışım'' dedim ''açık öğretimdir o '' dedi :lol:

Bence leş bir program ve son derece çakma duruyor.

kanal yabancı olduğu için ve programda aslen yabancı formatlı olup sonradan Türkiye uygulandığı için olabilir mi acaba bu düşüncen ? :D

Yalnız şu videoda dediği olay doğru yani ben de Anadolu'da okuyorum biriyle tanışırsın bölümü sorar sonra ilk sorulan soru budur .Hatta babam bile bunu sormuştu ,4 sene oldu ama dün gibi hatırlarım , baba ''Eskişehir'i kazanmışım'' dedim ''açık öğretimdir o '' dedi :lol:

Bazıları yurt dışı formatına göre yapmaya çalışıyor harbi o adamlar leş, yani cidden güldürmüyor. Mesut Süre ve İlker Gümüşoluk gibi komedyenler biraz daha Türk stilli yaptığı için baya güldürüyorlar :D

kanal yabancı olduğu için ve programda aslen yabancı formatlı olup sonradan Türkiye uygulandığı için olabilir mi acaba bu düşüncen ? :D

Pek zannetmiyorum şöyle açıklayım .Türkiye'de neredeyse hiçbir program orjinal değil zaten Acun sağolsun direkt copy paste yaptığı için alıştık artık ama ne bileyim biraz izlemiştim konuklar bile pek eğleniyor gibi durmuyorlardı sanki şu evlilik programlarına sırf stüdyo kalabalık görünsün diye parayla tutulan tiplere benziyorlar.Bu video da hakikaten leş ama insan hiç yoksa tebessüm ettirir ama nerdee :D

Bu gece izledim ben başından sonuna kadar.Kanalları gezerken denk geldim.

Öyle aman aman leş bir program değil, zaman geçirilebilir.

Pek zannetmiyorum şöyle açıklayım .Türkiye'de neredeyse hiçbir program orjinal değil zaten Acun sağolsun direkt copy paste yaptığı için alıştık artık ama ne bileyim biraz izlemiştim konuklar bile pek eğleniyor gibi durmuyorlardı sanki şu evlilik programlarına sırf stüdyo kalabalık görünsün diye parayla tutulan tiplere benziyorlar.Bu video da hakikaten leş ama insan hiç yoksa tebessüm ettirir ama nerdee :D

Sadece Türkiye'de mi olduğunu sanıyorsunuz bu olayların Acun programların telif hakkını satın alıyor yabancı ülkelerde olduğu gibi . Çalma, copy paste diye bi olay yok telif hakkı için para öder programın türkiyede ki yayınlanma hakkını satın alırsın .

Üst Alt