Bluedio Kulaklık Konusu ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bluedio Kulaklık Konusu ?

Bluetooth kulaklıkta pek bilinmeyen ama f/p Şampiyonu bir kulaklık markasıdır.

Elimde iki adet modeli var.

Bluedio Victory her iki kulakta 12 şer evet yanlış duymadınız 12 şer adet sürücü içeren model ile etkileyici bir performansa sahip.

Diğeri ise kulak içi t energy modeli , sporda kullanmak için aldım ve performansı tatminkar düzeyde, mikrofon kalitesi telefon görüşmelerinde gayet yeterli. Bass seviyesi tizler midler bence oldukça iyi , distorsiyon da duymadım.

Bazı inceleme videoları da eklerim

T energy resimleri :

42066420674206842069

bose ve sony'nin en büyük artısı daha iyi ANC , elbette çok daha iyi kulaklıklar ama arada 4-5 kat fiyat farkı var.
Fiyat/performans açısından bluedio şu an dünyada bir numara diyebilirim.
Doktorluk çok para atmıyor galiba :/

Bluedio yu pek tanımam... Gerçi ben şuanda Çin de yapılan, Huawei Bluetooth kulaklık kullanıyorum ve işimi baya görüyor.

Ses fln da iyi.

Kulaklık işi biraz da keyif meselesi... Ben misal aşırı Bass'lı seviyorum - ona göre seviyorum ;)

Ben inearleri seçerdim...daha pratik ve mobil

100 liraya kadar kulakiçi kulaklık önerilerinizi bekliyorum.Jbl ve Sony almıştım ikisi de 7 8 ay sonra sağ ya da sol taraf bozuldu.

Kablolu alt düzey bir modelini aliexpressten ucuza almama rağmen, muhteşem bir performans almıştım. Ancak birkaç ay sonra perte çıktı. Çin ürünlerindeki şans faktörü önemli.

Doktorluk çok para atmıyor galiba :/

Bluedio yu pek tanımam... Gerçi ben şuanda Çin de yapılan, Huawei Bluetooth kulaklık kullanıyorum ve işimi baya görüyor.

Ses fln da iyi.
yoo audiophile kulaklıklarım da oldu , kullanım amacım daha çok ev sinema sistemlerine yönelik olduğundan sattım.

sony zd1 de alabilirim ama bir kere en iyi kulaklığı aldın mı dönüşü yok , bir daha seni hiçbir ürün tatmin etmez, aradaki farkları da ayırt edemezsin bir anda zaten , basamak basamak tırmanmak lazım diye düşünüyorum.

Üst Alt