BluTV | Ana Konu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz da alaylılar yerine daha kendi kendine çıkanları seçmiş gibi Serkan Keskin dışında.

Yalnız bu eleman ne ara oyunculuk dersi aldı da o filmde oynayacak seviyeye geldi onu pek anlamadım açıkçası. Yine de filmdeki edebiyat sohbetleri gerçekçi ve güzeldi.

kendini oynadı eleman zaten, ondan o kadar başarılı. aydın tahir boysan beyin de söylediği gibi nuri bey bundan gayrı pahalı oyuncu ikna edip zeki demirkubuz gibi kendini oynatmak durumunda kalmak yerine rolüne göre oyuncuyu seçip tek filmlik büyük oyuncular yaratıyor. herif lafta komedyen tutunamayanlar'da bile sırıttı oyunculuğuyla ama ahlat ağacı'nda denzel washington gibi takılıyordu. nuri bilge beyin her zamanki imparatorluğuyla türk televizyonuna zerk ettiği bir eleman.

Yeşilçam dizisinin ilk iki bölümünü seyrettim. Sinematografik açıdan oldukça başarılı, sanat yönetmenliği çok iyi, oyunculuklar da güzeldi. Yalnız diyaloglar yer yer bana biraz yapmacık geldi. Tabi öyle ağdalı bir Türkçe beklemiyorum ama mesela Çağatay'ın canlandırdığı karakter, Semih Ateş. Eski İstanbul beyefendisi. Böyle bir karakterin küfür ettiği sahneler hiç olmamış. Özgür Çevik'in canlandırdığı karakter merak konusu. Bakalım ilerleyen bölümler nasıl olacak.

ikisi de benim bebeklerim
:D
mqdefault.jpg

Üst Alt