Bmw 3.18is - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bmw 3.18is

Cevap: Bmw 3.18is

valla benim amacım elimdeki şahini çıkartıp 15 kredi çekip araba almak bu arabaya 19 dan ağız açtı bana 17 16 civarına düşebilir zorlarsam

Resimde gordugun araba 95 model benımkı 320i bınde full + full o fotoda bellı olmuyor ama aldıgımda sıfır mıchlen lastık 17 bbs jant var lpg ruhsata ıslı arabada masraf yok 2013 e kadar muaynesı var ben 17 ye aldım araba bıde benım sedan kısacası benımkı 17 yapıyorsa resımde gosterdıgın en fazla yapıcagı 15 renktas

Resimde gordugun araba 95 model benımkı 320i bınde full + full o fotoda bellı olmuyor ama aldıgımda sıfır mıchlen lastık 17 bbs jant var lpg ruhsata ıslı arabada masraf yok 2013 e kadar muaynesı var ben 17 ye aldım araba bıde benım sedan kısacası benımkı 17 yapıyorsa resımde gosterdıgın en fazla yapıcagı 15 renktas

ozaman banada yardımcı olun arkadaşlar.cidden piyasaya uzağım önereceğiniz 15-20 lik araçlar varsa ilgilenebilirim çünkü ocak veya şubata araba almam lazım.

Bu arabayı alıyorsanda her turlu sonada hazır olucan renktas bak bundan oncekı arabam bunu cok uyguna dusurmustum 316i, 180 le fakulte yolundan gelırken 2 makasa gırdım tokatladım onumdekılerı ve sonucta bak ne oldu :)

arabanın ılk halı

306741_106530129455027_100002941205153_43515_946377940_n.jpg

ve sonrası

https://www.sonhaberi.com/kontrolden-cikan-otomobil-agaclari-soktu

ama bmw ıste arabanın son halıne bak ve o arabadan sag cıktım.

Bu arabayı alıyorsanda her turlu sonada hazır olucan renktas bak bundan oncekı arabam bunu cok uyguna dusurmustum 316i, 180 le fakulte yolundan gelırken 2 makasa gırdım tokatladım onumdekılerı ve sonucta bak ne oldu :)

arabanın ılk halı

306741_106530129455027_100002941205153_43515_946377940_n.jpg

ve sonrası

Kontrolden çıkan otomobil ağaçları söktü haberi

ama bmw ıste arabanın son halıne bak ve o arabadan sag cıktım.

geçmiş olsun kardeşim allah korumuş vallahi.bmwnin en çekici yanı zaten benim için hızı hızı sevdiğimden dolayı ve arkadaş çevremin çoğunda bmw olması cezbediyo açıkcası...

geçmiş olsun kardeşim allah korumuş vallahi.bmwnin en çekici yanı zaten benim için hızı hızı sevdiğimden dolayı ve arkadaş çevremin çoğunda bmw olması cezbediyo açıkcası...

Orası oyle yhaa bizde bulusmalarda yarısıyoruz ama sehır ıcınde genelde basmıyorum anca kasınan olursa asıl zevk drıftte yanlamada bir tadını al ondan sonra dunya dursa sen donersın ;)

dediğinde haklısın 95 model bir araca kaç sene daha binebilirim ki illaki yakın bir zamanda satcam...saol

Tek kapı satılırken gercekten zor oluyor ama pıyasası arabaların dusmuyor bırde 93 -95 arası arabalarda model fark etmez bunları alanlar zaten performans ıcın alıyolar yanı yasına fazla takma ornegın benım arabayı anlamayan ıcınde olmayan bırı asla 95 model dıyemez renktas. Sahıbındende altyapı calısması varmıs bakıcaktım sana bı kactane ama baska sefere artık ıns gonlunce olur.

yaşadım onu arkadaşın 2001 bmw 3.20 si var ona bazen ben geçiyorum zaten ona binince hayat duruyor :)

Yanlız renktas sahınınde zevkı farklı oda yanlıyo bıde kontaktan orta susturucu ıptalse bı patlatısı var sılah atıyorlar dıye ınsanlar saklanıyor kontaktan acayıp patlatıyor sahınlerde onunda orasına hastayım.

Tek kapı satılırken gercekten zor oluyor ama pıyasası arabaların dusmuyor bırde 93 -95 arası arabalarda model fark etmez bunları alanlar zaten performans ıcın alıyolar yanı yasına fazla takma ornegın benım arabayı anlamayan ıcınde olmayan bırı asla 95 model dıyemez renktas. Sahıbındende altyapı calısması varmıs bakıcaktım sana bı kactane ama baska sefere artık ıns gonlunce olur.

inşallah saolsun kardeşim eğer araç gözüne çarparsa bana bir şekilde iletirsen sevinirim.

17 yaparı var ama ustunu asla verme yazın fıyatlar artıyor subata kadar almaya bak sahıbındende sorun var olmasa ben sana 15-16 ya neler bulurum renktas bu ornek gosterdım oylesıne

tamam kardeşim mutlaka bekliyorum önerilerini şubata kadar zaten araç almak zorundayım ucuzken daha iyi olur benim için

Üst Alt