Bmw 3.18is - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bmw 3.18is

Cevap: Bmw 3.18is

O arka farlar nedir oyle ya. Euro Chrystal Clear taillights varken.

ANZ-03-B39298TLR4D.jpg

O arka farlar nedir oyle ya. Euro Chrystal Clear taillights varken.

ANZ-03-B39298TLR4D.jpg

Onlar ufak işler bana kalsa ruzgarlıgıda cıkarırım onun yerıne spoiler yanı bagaj ustu cıtayı takarım, piyasada araba yok suan zaten ben olsam bende suanda satmam zaten yazın pıyasası yukselıyor, kaldıkı suan nette olanlar ya poset yada degerının cok ustunde.

BMW 3 Serisi 3.18iS 1997 Model 19.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 67775614

Bu fena degıl arkadasım 97 model lpg var arac full yapıcagın tek sey bbs jant atıcan buna tabıı ustundekı jantlarda ıdare eder, hem ies hemde 4 kapı 19 a bırakır motorda sorun yoksa yaparda bu parayı.

Pardon bide M tampon yokmus bıde M tampon taktırırsın 300 TL filan

yeni gördüm aracı cidden iyiymiş hafif para harcasak ortaaya çok iyi bişi çıkar

1xu58.jpg

1xu5h.jpg

1xu5p.jpg

92 model düz vites nekadar eder beyler sizce? askerlik arkadaşımın arabası birkaç yerinde boya olduğunu söyledi km doğal olarak fazla manuel vites

10 sene 20 sene her neyse BMW, BMW'dir :ka19: The ultimate driving machine.

Orada E30 kasa M3'lerin piyasasi nedir?

vallahi bmw piyasasını hiç bilmeyen biriyim mete ama bilen birkaç arkadaş var onlar cevaplar heralde

Araba zevkini bilmem'de, E30 M3 hala herseyiyle ben diye bağırıyor. Uzay kasa 318i ile benzer fiyatlardaysa buna bi bak derim.

red+e30+m3.jpg

bmw_e30.jpg

işte bu kasalar çok önüme çıktı ama hiç sevemedim ısınamadım bu kasalara bizim arkadaş yeni bitane aldı mesela 2002 bmw 3.20 e46 kasaydı yanılmıyosam mesela o çok hoşuma gitmişti ama benim haddimi aşıyo

Üst Alt