BMW E46 Tuning ( fikirleriniz ) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BMW E46 Tuning ( fikirleriniz )

Selam arkadaşlar , kaç gündür Araba bakıyorum , Markası BMW 320i E46 (2002 Model)

Sağlam olması ve iç kısmı güzel olması benim için önemli, ( yalnış anlaşılmasın araba bulun felan demiyorum, ben zaten bir kaçtane buldum)

Arabayı aldıkdan sonra Tuning yapmayı düşünüyorum fazla para harcamadan maksimum 2000-2500 € folyesi veya boyası ile birlikte.

az önce Autoscout24 sitesinde araba gördüm ama hemen almicam az daha araştırıyorum acele yok. Bu bulduğum arabayı photoshop;ta istediğim gibi design ettim , arka kısmını ve yan taraflarını yapacam daha. Renk konusunda Araba muhtemel siyah olacak bu geçici.

fikirleriniz varsa veya bende yapmak istiyorum diyen varsa tartişmaya açıyorum konuyu.

Normal hali BMW E46

hp92ik9i.jpg

photoshopla yapmış olduğum değişiklik

45lejghm.jpg

Cevap: BMW E46 Tuning ( fikirleriniz )

Oldukça apaçi arabası olmuş ikinci resim. Öyle eziyetler yapacaksanız bence almayın.

Yapmayın abi arabaları şöyle müthiş çirkin oluyor. Adamlar o dizayn için bir dolu para harcayıp geliştiriyor, orijinal hali güzel.

Bmw,Mercedes ve Audi bu arabalara ekstra hiç birşey gerekmiyor kanımca.

2. resimdekinden daha güzel bi body kit ile kasa görünümü daha güzel olur başka da bir modifiye ihtiyacı olmaz bence

İlla birşey yapacaksan, ön M3 tampon arkaya da M3 difüzör takarsın bir de M3 jant takarsın yeter de artar.

İkinci resmi göremediğim için yorum yapamam, Emre'nin yorumuna güvenirim orası ayrı.

Ama BMW'lere modifiye yapılmasın cümlesine katılmıyorum, çok çok güzel BMW modifiye örnekleri var, zaman bulabilirsem birkaç tanesinin resmini koyarım buraya.

Bende de var BMW e46.

Bir BMW ancak bukadar cirkin bir hale getirilebilinir, tebrikler. :)

Ayrica bu resimde ki e46 2002 model olamaz, 2001 sondu bunlarda. Sonra facelift modelleri cikti.

Türkiye`de mi yasiyorsun?

bmw-gallery-63-big.jpg

Bunu yapabilirsin mesela. Abartıya kaçmamış olur. Farları da angel yaparsın tamamdır. Türkiye'de 5.000TL'yi bulur bu 3 parça sanırım ama Almanya'da fln 5'de 1'i fiyata halledersin sanırım. Türkiye'de sırf bagaj üstü çıtaya 400-500 fiyat çekiyorlar.

Selam arkadaşlar , kaç gündür Araba bakıyorum , Markası BMW 320i E46 (2002 Model)

Sağlam olması ve iç kısmı güzel olması benim için önemli, ( yalnış anlaşılmasın araba bulun felan demiyorum, ben zaten bir kaçtane buldum)

Arabayı aldıkdan sonra Tuning yapmayı düşünüyorum fazla para harcamadan maksimum 2000-2500 € folyesi veya boyası ile birlikte.

az önce Autoscout24 sitesinde araba gördüm ama hemen almicam az daha araştırıyorum acele yok. Bu bulduğum arabayı photoshop;ta istediğim gibi design ettim , arka kısmını ve yan taraflarını yapacam daha. Renk konusunda Araba muhtemel siyah olacak bu geçici.

fikirleriniz varsa veya bende yapmak istiyorum diyen varsa tartişmaya açıyorum konuyu.

Normal hali BMW E46

hp92ik9i.jpg

45lejghm.jpg

2.resim ne yaa allah seni bildiği gibi yapsın:D::D:D

Yapmayın abi arabaları şöyle müthiş çirkin oluyor. Adamlar o dizayn için bir dolu para harcayıp geliştiriyor, orijinal hali güzel.

Arkadaslar siz sevmezsiniz baskalai sever , ben design yönünde fikir bekliyorum sen yapmayin diyorsun , Adamlar standart araba cikartiyor bende pek standart seven biri degilim, Tuning Carslar daha cok hosuma gidiyor , Mercedese de bir ton para veriyorlar arabayi yapanlar ama standart cikartiyorlar, üstüne bi okadar daha veriyorsunki AMG style felan olsun diye. Lütfen Tuningle ilgilenmeyenler yorum yapmasa iyi olur , sadece fikir veya bu konuda sohbet bekliyorum tskler.

1. arabayi daha cok beyenenler degil 2. arabaya baska ne yapabilirim nasil olsa daha iyi olur fikirlerini verenler yazarsa memnun olacam

2.resim ne yaa allah seni bildiği gibi yapsın:D::D:D

deneme daha aslinda bu kadar abartili istemiyorum , istedigim design altaki resimdeki gibi ama önden cekilmis spoilersini bulamadim

arka kismi 1. secenegim

22-04-46-305.jpg

arka kismi 2. secenegim

bmwe46hst.jpeg

buna benzer araba istiyorum

!B0Rs11Q!Wk~$(KGrHqZ,!hwEw5CUI+ffBMZrsLN8Sg~~_35.J  PG

bunlar favorilerim hepsinden birseyler düsünecem

U4mZTlNHUm10D.jpg

bu videoda dakika 1.30-1.33 tam istedigime yakin araba var. bagaj kapagina dikkat standartlar gibi düz degil üstü

[video=youtube;la3B4CoB-XI]https://www.youtube.com/watch?v=la3B4CoB-XI[/video]

bmw-gallery-63-big.jpg

Bunu yapabilirsin mesela. Abartıya kaçmamış olur. Farları da angel yaparsın tamamdır. Türkiye'de 5.000TL'yi bulur bu 3 parça sanırım ama Almanya'da fln 5'de 1'i fiyata halledersin sanırım. Türkiye'de sırf bagaj üstü çıtaya 400-500 fiyat çekiyorlar.

güzel araba evet bende abartili sevmiyorum , benim cizdigim biraz abartili olmus ama cizdigimi yinede ben beyendim ama yapmam öyle. senin ekledigin resimdeki arababin cantlari acayip :)

ekleme: bu resimdede arka ve ön kismi extra yapilmis original degil !!!

Arabalarla ilgili bi bölüm açılsa iyi olur forumda. Bu tür konular arttı son zamanlarda, öyle bölüm açılırsa daha da artar, millet istediği gibi konuşur.

Normal hali BMW E46

hp92ik9i.jpg

45lejghm.jpg

eger böyle bisey yaparsan, elimden geldigince engel olmaya calisirim. BMW'nin güzelim imaji yerle bir olmus, ilerde belki Mühendis olarak BMW'de calisacagim, hicbir BMW'yi kimsenin bu hale sokmaya hakki yok.

Afedersin ama igrencin igrenci olmus...

Üst Alt