Bo McCalebb, Abdi İpekçi'ye Gelemiyor !


Son Dakika !Italya Ligi'nde Bennet Cantu'ya karsi oynanan macta sakatlanan Bo McCalebb, Galatasaray MP macinda forma giyemeyecek.
 
Cevap: Son Dakika !!! Bo McCalebb Maçta Yok:ciftetelli: süper basketci bunun olmamasi muazzam oldu ... herif ilk macta tek basina yendi bizi
 
Cevap: Bo McCalebb, Galatasaray MP maçında yok !Lavrinovic yok McCalebb yok Kaukenas yok.Bu şartlarda bu maçı alamazsak ayıp olur.
 
Cevap: Bo McCalebb, Galatasaray MP maçında yok !Lavrinovic Kaukenas kesin yok ve McCalebb'de olmazsa çok avantajlı hale gelebiliriz.Özellikle Rakocevic'in daha öne çıkması işimize çok yarayabilir.
 
Siena revire döndü775991-12706362-317-238.jpg
Euroleague’de Galatasaray Medical Park ile aynı grupta mücadele eden Montepaschi Siena’ya Kaukenas ve Lavrinovic’ten sonra bir kötü haber de Bo McCalebb’ten geldi.Yıldız oyun kurucu ligde oynanan Bennet Cantu karşılaşmasında sakatlanarak Galatasaray maçı kadrosundan çıkartılmak zorunda kaldı.İtalyan ekibinde daha önce Kaukenas, ondan sonra da Ksistof Lavrinovic uzun dönemli sakatlıkları nedeniyle takımlarını yalnız bırakmak zorunda kalmışlardı.McCalebb’in ne zaman sahalara döneceği ise açıklanmadı.Siena revire döndü - EuroLeague - Basketbol - 2010-2011 - Eurosport
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt