Boateng'in Sevgilisi: "Benim suçum yok"


Boateng'in sevgilisi: "Benim suçum yok"Kevin-Prince Boateng'in sevgilisi Melissa Satta, saha dışı yaşantısıyla eleştirilen deneyimli oyuncuyu olumsuz etkilemediğini söyledi.216995hp2.jpg
Kevin-Prince Boateng'in sevgilisi Melissa Satta, Milan forması giyen yıldız oyuncunun formsuzluğunun kendisiyle bir alakası olmadığını söyledi.Bu sezon beklenen performansın çok gerisinde kalan 25 yaşındaki futbolcu, saha dışındaki hareketli yaşantısıyla çok eleştirilmişti.Gazzetta dello Sport'a bu konuyla ilgili açıklama yapan Satta, "Boateng'in sorunu ben değilim. Sıradan bir kız arkadaşım. Formunu yakında yakalayacaktır. Hem Milan'ı hem Boateng'i her zaman destekliyorum. Gazetelerde çıkan haberleri görüyorum ama benim bir suçum yok." dedi.Serie A'da 11. sırada bulunan Milan, Salı günü Palermo'ya konuk olacak.kaynak : goal.comKevin Prince Boateng - I'm a Star 2012 HD | Ac Milan - YouTube

Kevin Prince Boateng'in sevgilisi Melissa Sattaxpg6epjzhh5mxmgh.jpg
936full-melissa-satta.jpg
 
Cevap: Boateng'in Sevgilisi: "Benim suçum yok"yatakta sen kötüysen adamın performansını da düşürmüşündür.yatakta formunu kaybeden sahada da kaybeder.
 
Cevap: Boateng'in Sevgilisi: "Benim suçum yok"Bu kızın yatakta kötü olması imkansıza yakın gibi birşey. Sorun Boateng'de ise kızın ne suçu var. Kıza laf yok :coffee:
 
Cevap: Boateng'in Sevgilisi: "Benim suçum yok"Yav sabah sabah :DSuç Boateng'dedir. Kızın suçu olduğunu düşünmüyorum. O da "benim suçum yok" demiş zaten :coffee:
 
Cevap: Boateng'in Sevgilisi: "Benim suçum yok"Hepsi senin sucun.biraz yemek ye, gørursun boateng nasil top oynuyor.
 
Üst Alt