Bogdan Stancu Galatasaray'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır ilgilendiğimiz Bogdan Stancu'yla anlaşmaya varılmıştır. Transfer için yapılan açıklama şöyle;

SteauaBucuresti SA Spor Klübü Profesyonel Futbol Oyuncusy Bogdan Sorin Stancu ile 2010-2011 futbol sezonunun 2. yarısından başlamak üzere 2014-2015 futbol sezonunun sonuna kadar sözleşme imzalanmış olup Steaua Bucuresti SA'ya bonservis bedeli olarak 5 Milyon Euro ödenecektir

..

Ayrıca KAP'a yapılan açıklamada da şu bilgiler yer alıyor;

2010-2011 sezonu için 500000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti,

2011-2012 sezonu için 1100000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti,

2012-2013 sezonu için 1150000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti,

2013-2014 sezonu için 1200000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti,

2014-2015 sezonu için 1250000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti ödenecektir

..

Galatasaray'ımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Kaynak: GSC Haber

Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Hayırlı olsun.Hagiye güvenmemiz gerek bu transferde de.

yanlız onur 50 milyon euro bonservis biraz fazla olmuş gibi..

İyi yada kötü benim merak ettiğim menejer komisyonu kaç milyon euro.bu paranın ne kadarı komisyon.bunları açıklasınlarki şüphe olmasın.

bende cok begendım formıcayı da ondan soruyorum yanlıs anlama aga

zaten bu dönemde yapabileceği tek mevki orda diğer her yere oyuncu aldılar (iyi veya kötü oldukalrı oynadıkca tarıtışılır)

formica gerçekten transfer edildiğinde kimsenin bu genc yetenege hayır diyemeceği biri bu ara transfer döneminde. ( zaten herkesin ortak noktası biglia ve formica). buyrun takım size

zapata

sabri neill cana çağlar

culio yekta

kazım kazım (emre çolak) formica arda

stancu (baroş)

saygılar.... beklediğimize deysin artık. hep kazmaları izledik (bam). birazda genç ve ofansif adamlari izleyelim. bu takım aynen lincoln,keita,kewell ve arda etkisinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt