Boluspor, 1 Milyon Euro Bedel ile Kadrosuna Kattığı Ertuğrul'u Satışa Çıkardı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boluspor, 1 Milyon Euro Bedel ile Kadrosuna Kattığı Ertuğrul'u Satışa Çıkardı!

Boluspor’da Ertuğrul satılık

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı sezon başında Fenerbahçe’den 1 milyon Euro’ya transfer ettikleri Ertuğrul Taşkıran’ı devre arasında teklif gelirse satabileceklerini söyledi.

5219515.jpg

Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul Taşkıran sezon başında 1 milyon Euro’ya Boluspor’a trasfer olmuş, ödenen rakam oldukça tartışılmıştı. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Ertuğrul transferi ve takımda yaşanan son gelişmeler ile ilgili Fanatik’e konuştu. Çarıkçı, “Ertuğrul’u Katarlı bir sponsor sayesinde kadromuza kattık. Ancak teklif gelirse takımda satmayacağımız oyuncu yok. Ertuğrul’u isterlerse onu da satarız” değerlendirmesi yaptı ve ekledi:

2. altınordu olacağız

TFF 1. Lig’de tüm takımlarda benzer bir tranfser döngüsü olduğunu anlatan Çarıkçı, “Bütün takımlar benzer futbocuları alıp satıyor. Biz artık bundan vazgeçtik. Türkiye’nin 2. Altınordu’sunu kuracağız. Fuat Çapa ile yollarımızı ayırdıktan sonra Sait Karafırtınalar ile anlaştık. Kendisi 5 yıl Altınordu teknik direktörü Hüseyin Eroğlu’nun yardımcısıydı. Bolu’da inanılmaz bir alt yapı potansiyeli var. Çalışmalarımızı başlattık. Futbolcu fabrikası kuracağız” dedi.

gamaspor

Adamların en değerli futbolcusu kalecisiydi ve buna rağmen tarihlerindeki en büyük bonservisi ödeyerek şikecilerin işe yaramayan 4. kalecisini aldılar ve hiç kimse bu işte birşeyler var diye sormadı.
Şimdi şikeciler 100 tl'ye geri alır.

Adamların en değerli futbolcusu kalecisiydi ve buna rağmen tarihlerindeki en büyük bonservisi ödeyerek şikecilerin işe yaramayan 4. kalecisini aldılar ve hiç kimse bu işte birşeyler var diye sormadı.
Şimdi şikeciler 100 tl'ye geri alır.

Bu konuda bir şeyler biliyormuş gibisin.. Seni zor durumda bırakmayacaksa bizimle paylaşır mısın ?

Bu konuda bir şeyler biliyormuş gibisin.. Seni zor durumda bırakmayacaksa bizimle paylaşır mısın ?

Görünen köy kılavuz istemez.
fener transfer yapması için önce futbolcu satmalıydı cezası yüzünden ve bir anda imdadına bir katarlı sponsor aracılığıyla kaleciye gerek olmayan ikinci lig yetişiyor.
Ve o katarlı sponsor kim olduğu hepimiz tahmin edebiliriz, yani bir zamanlar düşmemeleri için elinden geleni yapan.

Ya hala daha bonservis ödediler diye yazıyorsunuz. Yapmayın kardeşim. Bolu para vermedi bu kaleciye, Fener'e sıkışık zamanda yardım ettiler sadece. İsterlerse Ertuğrul'u bedava yollarlar.

koskoca kulüpler ceza alacaklarını bilseler bu şekilde transfer yaparlar mı hiç?
işi bilerek oynuyorlar işte. ben sponsor oldum verdim parayı . yatırım yaptım der sıyrılır falan.

şu ligdeki takımlar şu kadar paradan fazla transfer yapamaz diye bir kural var mı? Yok

Yuzyilin hulle transferini Katarli sponsor diye yutturmaya calisiyorlar.

Ben klup baskani olsam o parayla yumos beyaz kaleci degil 4 tane hizli zenci alirdim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pogba , eskiden appiah , hatta veysel ya da tarik camdal da o zaman hulle veya hileli is olarak gosterilebilir

4,75 e aldik , isteseler 1 e satariz

katar klubu de , maddi imkanlarimiz elveriyordu verdik bu parayi , sonra oyuncudan memnun kalmayip yerini doldurduk ve kendi istegi uzerine de su bedele sattim ya da kiraladim der cikar isin icinden

Pogba , eskiden appiah , hatta veysel ya da tarik camdal da o zaman hulle veya hileli is olarak gosterilebilir

katar klubu de , maddi imkanlarimiz elveriyordu verdik bu parayi , sonra oyuncudan memnun kalmayip yerini doldurduk ve kendi istegi uzerine de su bedele sattim ya da kiraladim der cikar isin icinden

images

Görünen köy kılavuz istemez.
fener transfer yapması için önce futbolcu satmalıydı cezası yüzünden ve bir anda imdadına bir katarlı sponsor aracılığıyla kaleciye gerek olmayan ikinci lig yetişiyor.
Ve o katarlı sponsor kim olduğu hepimiz tahmin edebiliriz, yani bir zamanlar düşmemeleri için elinden geleni yapan.

Hocam benim bildiğim kadarıyla para kazanıp Uefa kriterlerini yerine getirmesi için yapıldı bu iş. Yoksa Valbuena ve Dirar Avrupa Ligi'nde oynayamayacaktı. Gazetelerde vardı haberleri. Hatta Gençlerbirliği'ne gitmedi para kazandırıp Bolu'ya gitti işte fedakarlık gibi başlıklarla durumu sempatik göstermeye falan çalışmışlardı.

Ciddi mi bu yazdığın?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yalnız o kazandıkları 1 milyon euronun hiç bi işlerine yaramaması daha komik bi mesele değil mi ? :D Dirar çöpü patladı o paranın 4 katına

Öyle bir para yok aslında olmayabilir de

Üst Alt