Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Cevap: Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Drenthe ve Eboue'yi alacak gücümüz var, hiçbiri gelmez diyorsun ama..

adebayor dediğin nedir parayı arttır biraz nasıl geliyor bak sen

bu adamlar avrupa maçlarını neden önemsiyor kendilerini kanıtlasınlar büyük paraya transfer olsunlar bizde avrupaya gidemiyoruz ama para veririz.

Adebayor,Eboue,Drenthe üçü gelse çok çok büyük bir iş başarmış olacağız! Ancak ben üçünden birine bile razıyım! İnşallah Galatasaray'a yakışan transferler gerçekleşir.

Drenthe ve Eboue'yi alacak gücümüz var, hiçbiri gelmez diyorsun ama..

ben inanmiyorum geleceklerine bu adamlari premieligte ilk 5in icinde oyunayan takimlarin hapsi ister birak ingiltereyi italia ve almanya ispanya liginde sampiyonluga oyunayan tum takimlar havada kaptirir bize sira gelene kadar ohhh zaten avrupada yokkuz yok siz para icin gelecekler diyorsaniz malaga gibi bir takima giderler bizim verdimgizin 2 katini verirler.

Drenthe, Adebayor ve Eboue gelirse müthiş olur. Yönetimi ayakta alkışlarım.

ben inanmiyorum geleceklerine bu adamlari premieligte ilk 5in icinde oyunayan takimlarin hapsi ister birak ingiltereyi italia ve almanya ispanya liginde sampiyonluga oyunayan tum takimlar havada kaptirir bize sira gelene kadar ohhh zaten avrupada yokkuz yok siz para icin gelecekler diyorsaniz malaga gibi bir takima giderler bizim verdimgizin 2 katini verirler.

Malaga mı :asd: o kadarda düştünmü

bu drentheyi cok begendigimi söyleyemem ama hakan baltayı görünce maicon dani alves etkisi yaratır bende.

allta biri böyle yorum atmış ne kadar doğru bilmem

10m istiyor haberi doğru değil,eboue 5.5m euro karşılığında Galatasaray'da.Sağ açık oynayacak. Arshavin ile ilgileniliyor arsenal 12 m istiyor,biz 8m önerdik,kabul ederlerse arshavin de gelecek.Drenthe ve adebayor ile ilgili girişimler vardı ama vazgeçildi.

eboue arsenalde oynayamıyor. arsen wengerde istemiyormuş galiba. onun gelme olasılıgı büyük. malaga nerde ilk 5 e oynuyo yaşarcım:) adebayora gelince ona bişey diyemem. oda ancak kiralık gelir.

allta biri böyle yorum atmış ne kadar doğru bilmem

10m istiyor haberi doğru değil,eboue 5.5m euro karşılığında Galatasaray'da.Sağ açık oynayacak. Arshavin ile ilgileniliyor arsenal 12 m istiyor,biz 8m önerdik,kabul ederlerse arshavin de gelecek.Drenthe ve adebayor ile ilgili girişimler vardı ama vazgeçildi.
archavin forvet arkasıda oynar. sag acıgada volkan şeni alsak. pino batdal aydını verelim alalım.

Drenthe Eboue gelirse

Turk olarak Selcuk - Arda - Servet - Sabri ya da Kazim - 5. Turk kim olacak ? Nasil bir kadro olacak anlamadim . Sol bek Sag bek Sag acik su uc mevkiden en az ikisinin Turk olmasi sartken ve en iyi Turk iki sag bekten biri olan Sabri bizdeyken ve bence Caglar da cok iyi bir bek olacak Hakan Balta'da israr olmazsa Caglar 5-6 mac arka arkaya oynasin bi gorelim . Ben olsam Selcuk-Sabri-Caglar-Arda bunlari her zaman ilk on bir oynatirim sakatlik olmadikca . 5. olarak da defansta ya Semih ya Servet cift yabanci stoper yapmak istiyorsam da Kazim'i oynatirim . Boyna yabanci doldurmanin anlami yok uc oyuncu da cok iyi oyuncular ama Adebayor disindaki isimlere cok sicak bakmiyorum statu geregi . Eboue'yi alacagimiza Volkan Sen + Serdar Aziz alalim hem stoper kisminda sikinti olmaz hem de Kazim Volkan Sen rotasyonlu bir sekilde Sag acikta oynar .

Bu 3 transfer olmazsa Aysal'a bugün büyük başkan diyenler linç etmeye kalkabilir.

adebayor bana mantıklı gelmiyo tuzludur o en fazla kiralık alırız :eek:

Üst Alt