Bordomavi.net: “Kendi Başkanı(!)” ya da “Kendi Yöneticisi(!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordomavi.net: “Kendi Başkanı(!)” ya da “Kendi Yöneticisi(!)

Cumartesi akşamı ambulansa uzanmış vaziyette bir başkan. Gazete okuyacak kadar kendinde.Sonrasında yürüyerek hastaneye girecek kadar da kendinde. Yeni Federasyon Başkanı ziyaret ediyor kendisini.

mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

Çiçeği burnunda başkan “durumunu sordum” diyor, iddialar ise 45 dakika konuştukları şeklinde. Ve dün akşam katıldığı canlı yayında bu konu sorulduğunda Başkan patlatıyor bombayı; “Ziyaret ederim tabi,benim başkanım sonuçta!” . Federasyon Başkanı olduğunu,kendisinin O’nun başkanı olduğunu idrak edememiş heralde henüz!

aziz_yildirim_ambulans.jpg

Kendisinin bu skandal açıklamayı yaptığı saatlerde gözaltındaki bir Asbaşkan fenalaşıyor. Baygın halde yoğun bakıma alınıyor. Kalbinde pille yaşadığı ve rahatsızlığının ciddi olduğu söyleniyor.

nevzat.jpg

Aradan saatler geçmesine rağmen Federasyon Başkanı’nın kendisine herhangi bir geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğuna dair bir haber alamadık.

Trabzonspor taraftarları olarak Mehmet Ali Aydınlar’a soruyoruz; yapacağı hastane ziyaretlerindeki kriterleri nelerdir? Ziyaret edeceği kişinin mutlaka “kendi başkanı(!)” ya da “kendi yöneticisi(!)” mi olması mı gerekiyor?

bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliği 1999

Cevap: Bordomavinet.net: “Kendi Başkanı(!)” ya da “Kendi Yöneticisi(!)

bu adamdan bir an önce kurtulmamız lazım yoksa sonumuz kötü olacak

adam yoğun bakımda niye insani ziyaret yapmıyonda azizin ayağında mantar çıkınca koşa koşa hastaneye gidiyon? şerrreffffsssiiiizzz

Çok güzel bir konuya değinmişler. Ortak tepkiler gelmeli.

Cevap: Bordomavi.net: “Kendi Başkanı(!)” ya da “Kendi Yöneticisi(!)

Bunu da TFF'ye göndermeliyiz. Yaptığı çok büyük şerefsizlik Aydınlar'ın. Madem hasta ziyaretine gidiyorsun, Zafer Şakar'ı da ziyaret et. Sen ki g.t korkusundan hastaneden çıkmayan pislik Aziz'i ziyarete gittin, yoğun bakımda canıyla uğraşan Trabzon yöneticisini ziyaret etmezsen şerefsizsin (ki bu saate kadar ziyaret edmediğin için zaten öylesin).

M.Ali Aydınlara İthafen: Sakin ol şampiyon..

bu şerefsizlikleri tarih unutmayacak aydınlar unutmayacak !

Serefsiz MAA!

Ben bu bordimavi.net'i tuttum renkdaslar

O kadar güzel hazırlanmışki ellerine sağlık.Keşke bunu bir basın toplantısında falan sorabilecek bir babayiğit çıksa da aydınların cevabını duysak.

Cumartesi akşamı ambulansa uzanmış vaziyette bir başkan. Gazete okuyacak kadar kendinde.Sonrasında yürüyerek hastaneye girecek kadar da kendinde. Yeni Federasyon Başkanı ziyaret ediyor kendisini.

mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

Çiçeği burnunda başkan “durumunu sordum” diyor, iddialar ise 45 dakika konuştukları şeklinde. Ve dün akşam katıldığı canlı yayında bu konu sorulduğunda Başkan patlatıyor bombayı; “Ziyaret ederim tabi,benim başkanım sonuçta!” . Federasyon Başkanı olduğunu,kendisinin O’nun başkanı olduğunu idrak edememiş heralde henüz!

aziz_yildirim_ambulans.jpg

Kendisinin bu skandal açıklamayı yaptığı saatlerde gözaltındaki bir Asbaşkan fenalaşıyor. Baygın halde yoğun bakıma alınıyor. Kalbinde pille yaşadığı ve rahatsızlığının ciddi olduğu söyleniyor.

nevzat.jpg

Aradan saatler geçmesine rağmen Federasyon Başkanı’nın kendisine herhangi bir geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğuna dair bir haber alamadık.

Trabzonspor taraftarları olarak Mehmet Ali Aydınlar’a soruyoruz; yapacağı hastane ziyaretlerindeki kriterleri nelerdir? Ziyaret edeceği kişinin mutlaka “kendi başkanı(!)” ya da “kendi yöneticisi(!)” mi olması mı gerekiyor?

bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliği 1999

üstüne bi şey söylemeye gerek yok şunu cvplasın başka sorum yok maliye

Aydınlar nasıl bir karakterde insan olduğunu tamamen gösterdi

Üst Alt