Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?


Engin'in pozisyonunda borjan, enginin bileğine de basıyor.s1n2.jpg
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine BasıyorSedat Doğan şey der sanırım buna;Fotomontaj bu resim yüzünden Sivas kalecisinden ve Fenerbahçe'den özür dileriz.
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine BasıyorSavunmada super yardimci olur buEnginin Kafa atmasini tasvip etmiyordumSimdi keske burnunu kirsaydin diyorum.1 Mac alabilir. [insAllah]
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine BasıyorVay be,adam bosuna kafayi yememis demekki...Ömerden sonra kel kalecilere oldum olasi kilim zaten.
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?İşe yarayabilirmi acaba..Yönetim bu ayrıntıyı umarım yakalamıştır.
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine BasıyorSavunmada super yardimci olur buEnginin Kafa atmasini tasvip etmiyordumSimdi keske burnunu kirsaydin diyorum.1 Mac alabilir. [insAllah]Maçı sanırım sağlıklı izlememişsin. İlk hareketi bu değil bu keltoşun. Maçın ilk yarısında Baroş ve Elmander'e küfür falan var.
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?ama sonuç olarak Enginin yapmaması lazımdı kesinlikle...
 
Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?İşe yarayabilirmi acaba..Yönetim bu ayrıntıyı umarım yakalamıştır.Ne işe yarayacak ki 2 maç cezayı kafadan verecekler.Kaleci maç başından beri oyuncuları tahrik etmeye çalışıp duruyordu.Elmander ile sürekli uğraştı ama Elmander oralı olmamıştı.İşte tahriklere prim verdik Engin'i kaybettik akıllı olması lazımdı bu fırsatı kaçırmazlar 3 maç bile ceza verirler.
 
Üst Alt