BÖRÜ 2039 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BÖRÜ 2039

Kadının biri köprüde trafikte sıkışıyor ve telefondakine gel de bu hurdayı sen kullan diyor. Hurda dediği şey Fiat marka bir araç.

@Mehmet Arslaner ne dersin? Gerçekten muhabbeti görmüş olabilir mi?
Şans eseri gördüm bildirim gelmedi. Nasıl dizi beğendin mi?

Ben bittikten sonra izlerim ya acelesi yok. Zaten Alper'in işlerini öyle pek beğendiğim söylenemez, destekliyorum başarılı olmasını istiyorum ama beğenmiyorum açıkçası. En iyi işi bana göre dağ 2 idi. Bu gibi filmlerin Türkiye'de yapılabildiğini göstermesi ve deneyim olması açısından çok değerli, kendi çapımda normal şartlarda hayatta sinemada seyretmeyeceğim bir film olmasına rağmen giderek desteğimi de verdim ama beğendim mi? Hayır.

Bu vesileyle yazayım dedim.

Şans eseri gördüm bildirim gelmedi. Nasıl dizi beğendin mi?

Ben bittikten sonra izlerim ya acelesi yok. Zaten Alper'in işlerini öyle pek beğendiğim söylenemez, destekliyorum başarılı olmasını istiyorum ama beğenmiyorum açıkçası. En iyi işi bana göre dağ 2 idi. Bu gibi filmlerin Türkiye'de yapılabildiğini göstermesi ve deneyim olması açısından çok değerli, kendi çapımda normal şartlarda hayatta sinemada seyretmeyeceğim bir film olmasına rağmen giderek desteğimi de verdim ama beğendim mi? Hayır.

Bu vesileyle yazayım dedim.
Aksiyon, bilim-kurgu olması heyecan verici. Onun dışında beni çeken bir şey yok. Ana akım dizi olacak gibi. Vatan millet Sakarya milliyetçilik pompalayacak gibiler.

başlığı burada görünce seyredeyim dedim 5 dk sonra kapattım. herhalde öncesi olan bir seri onu seyretmediğim için bir şey anlamadım. kopuk diyaloglar, gora filmindeki gibi boyası kurumamış parlak bir mekan. bana hitap etmedi ama sevenleri vardır elbette.

Çok kötüydü ilk bölüm , baya baya aceleye gelmiş gibiydi. Keşke üstüne biraz daha düşünülüp yapılsaydı çünkü fikir olarak güzel. Efektler falan aşırı kötüydü çok battı gözüme. Oyunculuklar da keza kötüydü. Eski ekip fersah fersah ötedeydi bu konuda. İzlemeye devam edeceğim tabi orası ayrı.

4-5-6 yayımlandı.

Bilim kurgu severim aslında ama aşırıya kaçınca can sıkıyor. Güzel sahnelerin ve geçmişin hatrına sabretsem de uçuk sahneler yormaya başladı. Cesur fakat başarılı diyemem.

Üst Alt