BÖRÜ | Star TV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BÖRÜ | Star TV

Farketmez luzumsuz milliteycilik asilayan bir Turk bin Alaman'i yener temali diziler .
Neredeyse her milletin kabardıgi konular milliyetçilik. Tarihimize bakarsak az bile yapıyoruz. 50 senelik tarihiyle bin tane savaş/aksiyon filmi çeken Amerikalıları düşünürsek daha onlarca hatta yüzlerce film çekilmesi lazım.
Dag2 filmi Milad oldu yapımcılar için. Ondan sonra başladılar zaten asker dizi/film yapımlarina.

GSCimbom Mobile App

Neredeyse her milletin kabardıgi konular milliyetçilik. Tarihimize bakarsak az bile yapıyoruz. 50 senelik tarihiyle bin tane savaş/aksiyon filmi çeken Amerikalıları düşünürsek daha onlarca hatta yüzlerce film çekilmesi lazım.
Dag2 filmi Milad oldu yapımcılar için. Ondan sonra başladılar zaten asker dizi/film yapımlarina.

GSCimbom Mobile App

Ana mantığa katılıyorum lakin sen yine de conileri 50 yıllık tarih diye küçümseme, kurulduğundan bu yana ölen asker sayıları muhtemelen bizim tarihimizde verdiğimiz şehitten fazladır. Yanlış hatırlamıyorsam 1 milyon 200 binin üzerindeydi kayıpları, kısacık tarihlerine devasa büyüklükte askeri operasyon (eylem anlamında) sığdırdı yezidler.

GSCimbom Mobile App
Amerikalilarin yaptigi da gayet aptalca bence . Zaten baya salak bir milletler gidenlerden duydugum kadariyla . Simdi Amerikan yapiyor Fransiz yapiyor diye luzumsuz buldugum seye aa tamam ozaman luzumsuz degil mi diyeyim ? Ramboyu da sevmedim hirboyu da sevmiyorum .

Üst Alt