BÖRÜ | Star TV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BÖRÜ | Star TV

güzelmiş umarım reklamın da mokunu çıkartmazlar.Hatta araya hiç reklam almasalar keşke.

yok zaten bildiğim kadarıyla. bi ara baya yakın takip ediyodum alper çağlar'ı. yaklasık 2 ay evvel yayınlanacaktı. çok ince eliyor bu zamana kadar uzadı.
star ile anlasamasalar internet dizisi halinde yayınlayacaktı. demek istediği şeyleri aldı.

dağıstanlı da olacak mı?

vatanim-sensin-dagistanli-kimdir-1.jpg

Tesekkurler . Aslinda cok hassas olunacak bir durum yoktu bence ama insanimizin tahammul ve medeniyet seviyesini dusununce anlayabiliyorum bu hassasiyeti :)

mesaj öyle kalsa bişey olmaz da uzar gider mevzu biri cevap yazarsa. onun önüne geçmek için edit uyguluyoruz. gönül ister ki herkes yazsın düşüncesini saygı çerçevesinde ama genelde kutuplaştırıyor insanları bu konular.
herkesin ortak noktası Galatasaray olan yerde ve konu Galatasaray iken bin bir türlü anlaşmazlık çıkan bir yerden bahsediyoruz üstelik. :)

Beklediğimden de iyi. Kısa olması üzüyor. Piyasada Börü gibi kaliteli yapımlar olsa keşke.

Edit: Vatanım Sensin'in hakkını yememek lazım, oda oldukça sağlam bir dizi. Bu tarz ülkenin yaşadığı gerçekleri konu alan yapımların artması dileği ile.:hat:

Son düzenleme:
çok iyiydi be, hiç sıkılmadan izledim
mustafa kemal atatürk'ün askerleriyiz
kardak kahramanlarımıza da selam çaktı
fetöcülerle mücadele eden pöh behçet oktay'a da selam çaktı
tabi bu kadarla sınır kalmadı
fetöye ve onla menfaat ilişkisi olanlara(malum uzun) da ayarı verdi
seküler milliyetçilerin yeni dizisi hayırlı olsun. seve seve izleyeceğiz

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Semih çetin de geçti o konuşmada.
Uzun a laf çakma konusunu nerden çıkardın kaçırmışım orayı.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt