Borussia Dortmund Takip Başlığı - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeri degil ama Düsseldorf banko düser bu sezon. Son 5 maclarina bakin.

Düsseldorf-Leverkusen 1-2
Nürnberg-Düsseldorf 3:0
Düsseldorf-Schalke 0:2 (Schalke nin ilk galibiyeti)
Frankfurt-Düsseldorf 7:1
Düsseldorf-Wolfsburg 0:3 (83.dakika)

Yazık oldu, 2-2 bitti.
İkinci golden sonra bir kaç fırsatı değerlendiremediler, golü yedikten sonra son saniyeler de bile net kaçırdılar.

Sancho bokunu çıkardı işin, iyi potansiyeldi de bu kadarı biraz ekstra şu ana kadar, Dortmund Foden'i de istiyor City bir kez daha aynı mallığı yapmaz herhalde.

Ligin ilk maçında izledim Dortmund'u.
Ya bunlardan bir bok olmayacak ya orta halli bir sezon geçirecekler ya da estirecekler bu sene dedim.

Üçüncüsü gerçekleşti.

Şansımı kiyim .Yattı kupon son dakikada .

Ben beraberlik oynamistim benim kuponu yatiran IBB oldu daha ilk mactan. Diger iki maci sonradan tutturmam ise yaramadi. IBB, Dortmund ve Southampton maclarinin hepsine beraberlik vermistim bugün. Dortmund'un 4,50 orani vardi beraberlik icin.

Ikidir 4,50 oranli beraberlik tutturuyorum ama diger maclar yatiriyor hep. Carsamba günü de PSG (4,50) ve bizim macta beraberligi tutturup Dortmund yüzünden yattim. Atletico nun bu kadar dagilacagini hic hesaba katmamistim, dandik bir mac olur 0-0, 1-1 falan biter diye düsünmüstüm.

Üst Alt