Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Porto Ajax yolunda ilerleyecek Gladbach. Genç oyuncu bulup geliştirmek ile devam edecekler.

Iyi hoş yapsınlar ben de destekliyorum da Allah aşkına şu takıma bi forvet alın yav. Her maç kanser oluyoruz gol yollarında nokta atışı yapan bir herif alın artık. Forvet forvet forvet.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Kaan Tekin

Tecrübeli Üye
Porto Ajax yolunda ilerleyecek Gladbach. Genç oyuncu bulup geliştirmek ile devam edecekler.

Iyi hoş yapsınlar ben de destekliyorum da Allah aşkına şu takıma bi forvet alın yav. Her maç kanser oluyoruz gol yollarında nokta atışı yapan bir herif alın artık. Forvet forvet forvet.

Vestergaard gibi mallari almaya devam edecekse, kusura bakma da nah porto ajax yolunda ilerler.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Vestergaard gibi mallari almaya devam edecekse, kusura bakma da nah porto ajax yolunda ilerler.
Sadece onunla kalsalar iyi. Kramer'e falan da 12 bayıldılar salaklar.

Hannover'in dandik stoperi Sane için de 13 Milyon gibi rakamlar konuşuyorlar. Forvet alın ulan forvet yok takımda.

Kaan Tekin

Tecrübeli Üye
Sadece onunla kalsalar iyi. Kramer'e falan da 12 bayıldılar salaklar.

Hannover'in dandik stoperi Sane için de 13 Milyon gibi rakamlar konuşuyorlar. Forvet alın ulan forvet yok takımda.

ya hakkaten bu mönsingladbachi anlamak güc. Gidip vestergaard gibi KAZMA KÜREK MATKAP ODUN bi stoperi aldilar üstüne de o kadar para bayildilar. Yuh oglu yuh.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bugün ligin ilk macinda ayriten de ilk derbisinde Köln'ü güzel ve baskili oyun ile yenerek güzel bir sezon acilisi oldu.

Gecen sezondan kalma gol pozisyonunu degerlendirememe sorunu hala devam ediyor. Kopup ve rahatca 3-4'lere gidecek mac 1-0 bitti bugün yine.

Bizim duran top sorunu gibi bu da iyice kronik hale geldi Gladbach da.

Mert Keskek

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bugün Gladbach ne yapar fikri olan var mı? İç sahada Frankfurt'u yemesi gerekiyor artık ama geçtiğimiz yılki dengesizliğine devam eder mi bilemiyorum. Yakından takip edip son durumu bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Talha Küllü

Administrator
Yönetici
Administrator

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Frankfurt ters geliyor son zamanlarda. Demin bayağı polis vardı tren istasyonunda. "Riskli maç" olarak belirlenmiş Frankfurt'un manyak taraftarları yüzünden.

Belki zor geçse bile Gladbach alır diyorum maçı bence. Ama berabere bitme ihtimali de var.

Ben Handikap oynadım ama risk aldığım kuponda :D

sent via GSC

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Oğlum dün ne oldu size ya? 5-1 yenimişsiniz Leverkusen'e. Maçta mıydın? Can BÜYÜK

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Breel Embolo resmen Gladbach'da. Bonservisi için 11 milyon euro ödenecek İsviçre medyasına göre.

Üst Alt