Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı

Bilmem hiç dikkat etmedim bugüne kadar. Benim türklerle pek işim yok, yani fazla bir türk çevrem yok.

sent via GSC
Önümüzdeki ay bir kontrat işi olacak şirketin beni de davet ettiler yok işim olmaz dedim istersen bu vesileyle ziyaret edeyim tanışmış oluruz. Düsseldorf havaalınında buluşalım mı sana özelden boarding saatini filan atarım. Birbirimizin ensesini çekip foruma atarız ???

Bild söylüyorsa dogrudur, hayirli olsun. Marka degeri olarak müthis görünsede daha A takim bazinda takim calistirmamis bir hoca adayi sonucta.

Böyle oyun görüsü fevkalade olan orta saha oyuncularindan iyi teknik direktör cikma ihtimali digerlerine göre daha yüksek gibi. Pep'den falan az cok birseyler kapmistir herhalde Alonso. Sabirsizlikla bekliyorum yeni sezonu.

Bild söylüyorsa dogrudur, hayirli olsun. Marka degeri olarak müthis görünsede daha A takim bazinda takim calistirmamis bir hoca adayi sonucta.

Böyle oyun görüsü fevkalade olan orta saha oyuncularindan iyi teknik direktör cikma ihtimali digerlerine göre daha yüksek gibi. Pep'den falan az cok birseyler kapmistir herhalde Alonso. Sabirsizlikla bekliyorum yeni sezonu.
Pirlo :)

Üst Alt