Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı

Christoph Kramer'dan sonra bugün yeni bir transfer daha netlesti. Bremen'den yaklasik 14 Milyon €'ya 23 yasindaki Jannik Vestergaard kadroya dahil oldu.

Süper transfer, bu adami cok begeniyorum. Hem stoperde hem de gerekirse ön liberoda iyi performans gösteriyor.

B288LG.jpg

adamlar işi biliyor, tak tak transferlerini yapıyorlar. Umarım bir gün bizde böyle oluruz :D

PSG'nin B takimindan 18 yasindaki genc yetenek Mamadou Doucoure ile 5 senelik kontrat imzalanmis bugün. Kendisi sol ayakli, stoper ve Fransa'nin U18 takiminda oynuyor.

Okuduklarima göre sol ayakli ve bayagi teknik bir stopermis, geriden oyun kurma becerisi yüksekmis ve Fransa'nin gelecek vaad eden stoperleri arasinda en üstlerdeymis.

Fransa'nin U17 takimi ile gecen sene Avrupa sampiyonu olmus ve bu sezon PSG'nin Uefa Youth League de finale cikan takiminda önemli rol oynamis. Finansal olarak daha güclü kulüplerin de teklifini alan Doucoure sportif perspektif acisindan secimini Gladbach'dan yana yapmis.

13432191_10153636138993483_707526533294014039_n.jpg

Gladbach teknik direktörü Andre Schubert'in sezon sonu bitecek olan kontratini bugün 2019 yilina kadar uzatti.

Bu hafta sonu oynanan Ingolstadt maci ile Bundesliga'da 34 mactir takimin basinda olan Schubert mac sayisi olarak ilk sezonunu tamamlamis oldu. Istatiksel olarak basarili bir "sezon" geride birakan Schubert'in bilancosu bu sekilde:

34 mac - 65 puan - mac basi 1,91 puan ortalamasi.

20 galibiyet - 5 beraberlik - 9 maglubiyet. Bu maclarda atilan gol sayisi 75 ve yenilen gol sayisi 44.

En iyi hocamı bilmem de en iyi takımınız 1970 li yıllarda vardı.
O dönemin takımı tüm zamanların Bundesliga takımlar arasında 6cı sırada halen.

Puan olarak iyi iste ama ben genel anlamda begenmiyorum, cok sacma takintilari var adamin.

Evet o yillar efsaneymis zaten. Babam cocukken maclara gidiyormus, zaten o seneler almadigimiz kupa kalmamisti :D Bir CL kupasi eksik o dönemler. Zaten finalde de Liverpool'a yenilmisler yoksa o kupa da olacakti müzede. 2 tane Uefa kupasi var o dönemden.

1970-1980 arasi manyak bir takim vardi, esip gürlemisler resmen.

@Can BÜYÜK 4 tane de yenmez ki ama ya.Fenere can veren kasımpaşa tarzında bir maç olmuş valla

Hic sorma ya. Schalke'ya hayat öpücü vermis bizimkiler. Maci izleyemedim zaten Galatasarayin macini da izleyemedim kendi macim vardi bugün oradaydim.

Devre arasinda herkes sövüyordu Gladbach'in skorunu görünce :D Vallah ben ilk 4'e girebilecegimizi hala düsünmüyorum cok büyük süpriz olmazsa. Takim acayip dengesiz, hele hele deplasmanlarda berbat ötesi. Buna cözüm bulmak lazim.

Hic sorma ya. Schalke'ya hayat öpücü vermis bizimkiler. Maci izleyemedim zaten Galatasarayin macini da izleyemedim kendi macim vardi bugün oradaydim.

Devre arasinda herkes sövüyordu Gladbach'in skorunu görünce :D Vallah ben ilk 4'e girebilecegimizi hala düsünmüyorum cok büyük süpriz olmazsa. Takim acayip dengesiz, hele hele deplasmanlarda berbat ötesi. Buna cözüm bulmak lazim.

Orta sahanız sağlam değil bu sene galiba.5-10 arası olursunuz bence de.Ekstradan süpriz takımlar var bu sene.EL de devam etseniz bari.Ligden umut yok

No rafael no show. Rafael sizin için en önemli isim system adına. Barça maçında adam oyundan çıkmak zorunda kaldı dağıldı takım. Schalke maçında da Hardcore olmuş

Çok iyiydi ya hiç beklemiyordum bugün galibiyet alacağımızı. Çok güzel oldu bu galibiyet üçüncülük için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt