Boştaki Teknik Direktörler


Burada şu an boştaki ve sezon sonu boşta kalacak olanları konuşalım.Uyar mı uymaz mı vesaire diye.Fatih Terim

Rafael Benitez

Marcelo Lippi

Carlo Ancelotti

Louis Van Gaal

Bence hepsi iyi olurdu.Gerets'i yazmadım çünkü Fas milli takımı başında sanırım ama geleceği söyleniyor.
 
Cevap: Boştaki Teknik Direktörlerkesinlikle marcelo bielsa olmalı.bir takımım olsa gözüm kapalı başına getirebileceğim adam.müthiş futbol oynatıyor.
 
Cevap: Boştaki Teknik Direktörlersakin yanlis anlama, sadece meraktan soruyorum.Martin O'Neill bu forumda neden bu kadar cok begeniliyor, yani ne gibi bi Basarisini gördünüz de o kadar begeniyorsunuz, Sadece bir soru, baska bisey arama altinda :)

hep unlu kariyerli isimler geldi ne oldu?degisen bir sey var mi?hepsini yolladik. Basariyaac,hedefleri olan kendini takimin ustunde gormeyen ve kotu aston villayi nerelere getirdi. Aston villadan gitti simdi aston villa ne halde kacinci sirada bi bak kume dusmemeye oynuyor.
 
Cevap: Boştaki Teknik DirektörlerAncelotti de iyidir beyler.Kariyerinde iki şl kupası var adamın öyle veya böyle.
 
Cevap: Boştaki Teknik DirektörlerBizim kurtuluşumuz gerets! ne edip yapıp geri getirilmeli!gerets.jpg
 
Cevap: Boştaki Teknik DirektörlerLouis van Gaal gelirse hayallerim gercek olur. Sistemli bir kulup yonetimi altında CL'nin degisilmez takımı oluruz eski gunlerdeki gibi.
 
Cevap: Boştaki Teknik DirektörlerAncelotti Romanin basina gececek. Adam Roma diye ölüyor resmen...Yabanci Gerets veya Lucescu...Eğer ciddi para varsa, Portonun TDsi,Yerlilerden Abdullah Avci...
 
Üst Alt