Boştaki Teknik Direktörler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boştaki Teknik Direktörler

Cevap: Boştaki Teknik Direktörler

Bilindik isimlerden sadece Lucescu olsun isterim. Onun dışında, artık yeni hocalar keşfetmekte fayda var. Ya da en azından, kariyerinde başarısı eksik ama başarı eklemek isteyen ve otoriter hocalara ihtiyacımız var. Poposu sıkışınca, disiplinsiz diye oyuncu kovmayacak, kadrom kalitesiz diye bahane üretmeyecek, yönetim ne derse yapmayacak, yeri geldiğinde yönetime kafa tutacak tarzda, takımda oyuncuya dayalı sistemi yıkacak bir hoca lazım bize.

pellegrini miydi geçen sene real'in başındaki isim öyle hatırlıyorum bayağı iyi td ydi şimdi ne yapar ne eder ? boştaysa isterim açıkcası

Gelmeden evvel Fenere ufak bir gönderme yapmıs :asd:

louis-van-gaal.jpg

Gerets en çok istediğim isim şu anda. Onun dışında Van Gaal psikopatını da isterim.

Bilindik isimlerden sadece Lucescu olsun isterim. Onun dışında, artık yeni hocalar keşfetmekte fayda var. Ya da en azından, kariyerinde başarısı eksik ama başarı eklemek isteyen ve otoriter hocalara ihtiyacımız var. Poposu sıkışınca, disiplinsiz diye oyuncu kovmayacak, kadrom kalitesiz diye bahane üretmeyecek, yönetim ne derse yapmayacak, yeri geldiğinde yönetime kafa tutacak tarzda, takımda oyuncuya dayalı sistemi yıkacak bir hoca lazım bize.

hitzfeld_effenberg_468x345.jpg

veya

Slaven_Bilic_394748a.jpg

o'neill diyen arkadas'in fikrini aslinda iyi buluyorum

leeds united gibi bir takim ile ingiltere ve avrupayi dagitti adam..

üstelik oyuncusu satildi diye istifa etti ise prensip sahibi birisi ve tam isabet olur

yöneticiler babalarinin ciftligi gibi karar veremezler en azindan...

bir de ingiltere td deneriz, nedne olmasin ?!

yanina da üstünel'i verdikmi ucariz

Oneill neden gitti bdiye soran arkadaş özet geçeyim.

Oyuncusu James Milner'ı satan yönetimine rest çekti ve gitti.Şanssız adamdır Oneill.Hep vasat takımları yönetti.Kendisine kalburüstü takım şansı tanınmadı.İskoçya liginde Celtic ile çok iyi işler yaptı, sadece İskoçya Liginde o takımla şampiyonlar ligindede iyidi.Larson falan yardırıyordu.Ben isterim Oneill'i.

o'neill diyen arkadas'in fikrini aslinda iyi buluyorum

leeds united gibi bir takim ile ingiltere ve avrupayi dagitti adam..

üstelik oyuncusu satildi diye istifa etti ise prensip sahibi birisi ve tam isabet olur

yöneticiler babalarinin ciftligi gibi karar veremezler en azindan...

bir de ingiltere td deneriz, nedne olmasin ?!

yanina da üstünel'i verdikmi ucariz

leeds?o'neill?

sanırım o'learry le karıştırdın

Ancelottiyi unutun gelmez. Luce'de gelmez.

Van Gaal, Gerets en ideal iki secenek. Gerets gelirip, Terimi sportif direktorluge getirseler cok basarili bir ekip olur. Terim yerli topcularda iyi scoutingcidir hem. Yerli kalitesi tavan yapar. Kabul edelim ki gelecek hic bir yabanci teknik adam yerli kalitesizligine ilac olamayacak. Bu konuda Bulent Tuluna, Ayhan Akbine falan kalirsak iyi olmaz.

Türkiyede 70 milyon Teknik Direktör var. Neredeyse 8 bin 9 bin kadarıda forumda. Al birini koy takımın başına işsiz tayfasından bir işsiz azalır :)

Üst Alt