Boşuna Heveslenmeyelim, Kadro Belli! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boşuna Heveslenmeyelim, Kadro Belli!

Bal gibide tek stoper alacaklardı maicon oldu, yanındada bizim kazmalardan biri oynar artık napalım.

Hadi orayı geçtim selçukda yedek kalmayacağı belli oldu. Orayada birini alırlar o oynar işte.

Hadi belhandayı solda oynattık diyelim sağ kanada adam alacaklarmı hiç sanmıyorum açıkçası.

Çıkan isimleride göz önüne alırsak kadro yüzde 90 şu şekilde olacak gibi.

............................... ... Muslera................................
Transfer.... Serdar/Ahmet..... Maicon..... Transfer
.................. .......Transfer........ Selçuk........................
Sinan/Yasin/Garry....... Sneijder........... Belhanda
....................................... Gomis................................

Ilk 11 e 6 transfer yazmissin daha ne bekliyorsun.

Elimizde 5 stoper var 1 daha geliyor etti 6, bunun ustune stoper satmadan almak salakliktir. Ne geldiyse basimiza bundan geldi.

Ilk 11 e 6 transfer yazmissin daha ne bekliyorsun.

Elimizde 5 stoper var 1 daha geliyor etti 6, bunun ustune stoper satmadan almak salakliktir. Ne geldiyse basimiza bundan geldi.

Başımıza ne geldiyse çöplere para saçmaktan geldi. Elimizdeki 5 stoperin en iyi özelliklerini topla, bir tane Galatasaray seviyesinde stoper belki eder. Takım o kadar acınası halde ki 6 transfer bile kurtarmıyor.

Muslera ve Sneijder dışında ilk 11'in tamamı değişmeden başarılı olmamızı pek mümkün görmüyorum. O da nasıl olacaksa artık. Elimizde enkaz var. Başkanımız Dursun, hocamız Tudor...

Sanıyorum üst üste 3.kez Beşiktaş şampiyonluğu görerek tarihe geçeceğiz bu şekilde gidersek. Yılların eziğinin, küçük eniştesinin geldiği duruma bakın.

Maalesef Ünal Aysal Burak ve Selçuğu kazık gibi soktu bize. Burak'tan kurtulduk ama kankasından kurtulamadık maalesef. Hala daha yerine değil yanına adam aranıyor çıldırmamak elde değil. Ve bizim cahil taraftar hala Tolga'ya laf atıyor. Şimdi size bir soru:

Tolga-Emre Belözoğlu

------Sneıjder--------

bu üçlü yeterli mi değil mi. İşte buna sinir oluyorum. Melo'yu Selçuk için harcadık şimdi sıra Tolga'da. Melo'nun yanına dinamik imbula tarzı bir 8 alsaydık son 2 sezonki rezil durumlara düşmezdik.

Muslera
Linnes - Serdar - Maicon - Carole
Tolga - Vainqueur - Selçuk
Sneijder - Belhanda
Gomis​

Sneijder giderse Yasin/Rodrigues.

CCC DURSUN CCC

Maicon
Belhanda
Gomis
+
Corchia/A.Vidal
Fernando (M.City)/Luiz Gustavo (Wolfsburg)
Charlie Taylor (Leeds United)

6 isim ile seneye şampiyonluğa oynarız. Sneijder ve Muslera da iyi antrene edilirse.

Muslera
Corchia
Serdar
Maicon
Taylor
Fernando/Gustavo
Selçuk ?
Belhanda
Sneijder
Yasin/Sinan
Gomis

Fabri
Adriano - Tosic - Marcelo - Gökhan
Atiba/Tolgay - Oguzhan
Quaresma - Talisca - Olcay/Babel
Cenk/Aboubakar

Bize 15 Puan fark atan bu takimin sampiyon kadrosunda boltladigim oyuncular bizde oynaya, bize transfer haberleri ciksa, cöp denilecek futbolcular... Oguzhan´i da boldladim, cünkü burada kalabalik bir futbol ahalisi var kendisini aslinda futbol özürlüsü gören.

Geriye ne kaliyor ?

- Barca´nin beki Adriano, ona kimse itiraz etmez ama normalde Caner´in yedigi idi.
- Bundesliga´da Hannover´den Marcelo
- oyun zekasi zayif ama yetenekli Aboubakar
- Locker room cancer, 33´lük overtalented Quaresma
- Kartalisca :heart:

Florya´da takim ici teknik meseleleri oturtamaz isek, yine bu tirt takima sampiyonluk verecegiz. Siz istediginiz kadar hala Sneijder - Muslera etrafinda kurulmasi gereken üst düzey kadrodan bahsedin. Bize 15 Puan fark atan takimin kadrosu ortada.

Galatasaray´da son 4 senede sorun kadro kalitesi olmadi, yanlis ata oynadik, ve kaybettik ve kaybetmeye devam edecegiz böyle giderse, olay bundan ibaret.

Ilk 11 icin en az 6 veya 7 faydali transfer gelmese sampiyonluk hayal olur.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Şampiyon olmamamız için bir sebep görmüyorum, denildiği gibi 5-6 transfer ile şampiyon olabilir bu kadro. Şahsen Tudor'a güveniyorum, iyi futbol bekleyip baskı oluşturmamalı taraftar. Sonuç almaya yönelik futbol oynatırsa ki bunu kotaracağını düşünüyorum şampiyon oluruz. Yalnız şampiyon olursak dursun gitmez onu ne yapacağız bilemedim.

Üst Alt