Brad Friedel'dan Galatasaray İtirafı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brad Friedel'dan Galatasaray İtirafı

Amerika Birleşik Devletlerinde soccer hall of fame(şöhretler müzesi) seçilen eski kalecimizin o zamanki yaşadığı olaylarla ilgili hatıralarını anlatıyor(hayrettin-fb ile yaptığımız maçlar-kadıköy'de kazandığımız Türkiye kupası maçta ve sonrasında yaşananlar ve souness'ın bayrak dikmesi)(2:13:10 da başlıyor)

Brad Friedel: "G.Saray'a imza atmıştım. İstanbul hakkında pek bir bilgim yoktu. G.Saray-F.Bahçe maçıyla ilgili hiçbir şey bilmiyordum. Eğer bu derbide oynadıysanız, o ortama rağmen ayakta kalabilip futbol oynadıysanız, dünyanın herhangi bir yerinde hayatta kalabilirsiniz"

1540230227675.png

Friedel: G.Saray'da ilk haftamdı. Bir yerli oyuncu yanıma geldi, elini omzuma koydu ve, "Şuradakini görüyor musun, o benim en yakın arkadaşım." dedi. Oradaki kaleciydi. Sonra, "Burada istenmiyorsun" dedi ve yanımdan kalktı. Bana böyle hoş geldin denmişti"

insanlar seni sevmeyebilir, sana iyi davranmayabilir ancak bu sahip olduğun her anı saygı kazanmak için harcamayacağın anlamına gelmez. İnsanların saygısını kazan !

Üst Alt