Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor

Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor

Voyvoda efsane değil renkdaş Osmanlı devletinde Eflak ve Boğdan valilerine verilen isim. Aynı zamanda slav ülkelerinde hükümdarlara verilen ad voyvoda.

senin bahsettiğin ''kazıklı voyvoda'' yani namıdığer kont dracula başkada kazıklı voyvoda duymadım. efsane de demek istediğim tarihsel ünlü bir kişiklti şehir efsanesi anladın sen herhalde:D

Sözde 3 yıldır gösterime girecek o film, en son geçen Mart diyorlardı.

Bir de Doğuş'un Yavuz Sultan Selim'i oynayacağı film vardı en son o ne oldu? :D

rafa kalktı felan demişlerdi en son zaten fragmanını ve tolga karelinde yer aldıgını görünce bidaha takip etmedim o filmi.

İyi filmlerde yüksek bütçeden çok iyi oyunculuk + iyi senaryo önemlidir..Gerisi tırı vırı 100bin dolara da film çekersin ve 150milyonluk filmden daha iyi olur..

İyi filmlerde yüksek bütçeden çok iyi oyunculuk + iyi senaryo önemlidir..Gerisi tırı vırı 100bin dolara da film çekersin ve 150milyonluk filmden daha iyi olur..

100 bin dolara film hmm 2 dakikalık reklam filmleri bile milyonlarca dolar ederken sen nasıl 150 milyon dolarlık filme 100 bin dolarlık bütceyle meydan okursun. sen 100 bin dolara 2.el bitane profesyönel film kamerası ve gerekli malzemeleri al ben bedavaya oynarım o filmde hatta makyaj ve kostümü kendi cebimden öderim.:D

İyi geyik dönmüş de haber gerçek miymiş ben onu merak ettim asıl o.0

47 yasinda mi adam? Vay canina, baya yaslanmis adam ama genc gibi gorunuyor masAllah.

2 milyon dolar icin oynayacak, degmez bence bir kac dakika rol icin.

Üst Alt