Branislav Jovanovic İstanbul'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Branislav Jovanovic İstanbul'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Jovanovic Galatasaray'da!

Eger Prekazi'nin dedigi kadar varsa, yani 3 tane Ladesma:

---------Annan---------

--------------Javanovic

---Misimovic-----------

Sakatlik falan olmadigi taktirde ligde puan rekorumuzu egale edebiliriz :asd:

4 ay beklediğimiz iyi olmuş. Ya madem böyle transfer gelecek idi; hazırlık kampına yetiştirseydiniz olmaz mıydı? Hadi bu Misimovic, Emana , Ledesma anlarım zor transferlerde son güne de böyle biri gelmemeli. Fenerbahçe'nin 2 sene önceki haliyiz. Kimseyi ikna edemiyoruz. Doğruysa, faydalı olur umarım.

Ledesma'dan 3 gömlek iyi olan adamı stoper oynatmazlar. Geçenlerde bu adamı izlemek için Partizan'ın maçını açtım netten. 15 dakika izledim maç çok sıkıcıydı, o yüzden adam hakkında birşey söyleyemeyeceğim ama takımında stoper oynuyordu.

3 tane Ledesma eder demisti Prekazi. Ben Ledesma´yi taniyorum ama Jovanovic 3 tane Ledesmaeder demisti. Kesin konustu. Iyi transfer yasi itibariyle. Umarim Cana ile anlasirlar:) Cana asiri milliyetci cünkü:) Arnavut, Bosnak, Sirp:) Hmmm. Ceddin Deden Neslin Baban :D

Ilk etapta 6+2+2 için düsünülmeli. Eger bahsettikleri iki transferden biri Jovanovic ise yine büyük bir yanlis yapiyoruz demektir.

Yine ne olduğu belli olmayan oyuncular girmeye başladı takıma sonumuz hayrolsun bakalım.

Prekazi bize BRANİSLAV JOVANOVİC'i önerdi.24 yaşında ön libero olanı.Bu adam MARKO JOVANOVİC,defansın ortasında ve sağında oynayabiliyormuş.Yani adamın önerdiğini değil Adnan Sezgin'in beğendiğini aldık büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt