Brasfoot Futbol Menajerlik Oyunu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Merhaba arkadaşlar.

Çok iyi ve sürekli geliştirilen bir menajerlik oyunudur. Oyun portekizce dilinde ama kontrolleri basit olup Brezilyalılar tarafından geliştirilmektedir.

Oyuna yeni ligler ekleyebilirsiniz. Takımların formaları güncel kadrolar takımların güç dengesi ve oyun içi yapısıyla her şey düşünülmüş.

Bu oyunda transferde bir o kadar zevkli. Oyunu beğeneceğinizi düşünerek ekliyorum. Aynı zamanda yeni ligler yeni formalar ve yeni HD kulüp logolarını bulabileceğiniz siteleri de buraya ekliyorum.

Ben bağımlısıyım. Uzun süredir oynadığım bir oyun. Her yıl Mart sonu Nisan başı gibi oyunun yeni versiyonu çıkıyor. Sitesinden indirilebilir.

Oyun 2016 yılından sonra java tabanına geçtiği için javanın son sürümü bilgisayarınızda mutlaka kurulu olmalıdır.

4109741098

Jogo equilibrado (Dengeli) - Takım dengesi demektir. Takımın hücuma ve defansa dengesini gösterir.

pelo meio (Orta) - Takımın ortadan hücum yapmasını sağlar.

pelas laterais (Kanatlar) - Takımın kanatlardan hücum yapmasını sağlar.

leve (Hafif) - Savunma hattının ne kadar hücuma destek vereceği buradan ayarlanır.

pesada (Ağır)

Muito pesada (Çok Ağır)

Ataque Total (Tüm ileri) - Takım sadece hücumu düşünür.

Contra Ataque (Kontra atak) - Takım kontra ataklarla gol arar.

Dengeli - Jogo equilibrado

Orta - pelo meio

Kanatlar - pelas laterais

Hafif - leve

Ağır - pesada

Çok Ağır - Muito pesada

Kontra atak - Contra Ataque

Tüm ileri - Ataque Total

Oyunun lisansı ücretli olduğu için sizi en alt ligden başlatıyor.

Üst liglerde oynamak için lisanslı olmalı. Lisans paylaşmak yasak ise mesajla lisansları isteyen arkadaşlara gönderebilirim.

Sorun olmazsa buradan paylaşayım.

Üst Alt