Breaking Bad - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6 kez bitirdim. Üzerinden biraz zaman geçsin, 7. kez tekrar izlemeyi düşünüyorum. Şu an tüm sezonları sahne sahne ezberimde olduğu için, biraz unutmam lazım.

hiç izlemedim,abidik gubidik geliyor
Fiat Bravo 1.6 Multijet - İnceleme ve Deneyimler

Muhteşem bir dram dizisidir. Sadece "uyuşturucu dünyasına dalan bir adamın aksiyon dolu, çılgın maceraları" tadında bir şey bekleyenler biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. O da var içinde ama konu daha çok o dünyaya dalmanın yarattığı ailevi, maddi, manevi, psikolojik tüm sonuçlarıyla alakalı ve bunları sindire sindire işleyen bir dizi. Daha fazla söylersem ciddi spoiler olur. Bu kadarını bile söylemekten pek hoşlanmıyorum aslında, o yüzden spoiler içine aldım.

Tavsiye ederim.

Muhteşem bir dram dizisidir. Sadece "uyuşturucu dünyasına dalan bir adamın aksiyon dolu, çılgın maceraları" tadında bir şey bekleyenler biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. O da var içinde ama konu daha çok o dünyaya dalmanın yarattığı ailevi, maddi, manevi, psikolojik tüm sonuçlarıyla alakalı ve bunları sindire sindire işleyen bir dizi. Daha fazla söylersem ciddi spoiler olur. Bu kadarını bile söylemekten pek hoşlanmıyorum aslında, o yüzden spoiler içine aldım.

Tavsiye ederim.
1 bölüm izledim , sarmadı haydar abii

1 bölüm izledim , sarmadı haydar abii

İlk sezon en zayıf sezon. Dizi gitgide daha iyi oluyor. Pilot bölüm de ilginç ama tam dizinin havasını yansıtmaktan bir nebze uzak bir bölüm bence. Dizinin henüz olgunlaşmamış, yüzeysel bir versiyonu gibi. Normalde bence istisna derecede iyi yazılmış, kusursuza çok yakın bir dizi olduğunu söyleyebilirim ancak spoiler'da dediğim tarzda ve odaklandığı konular/detaylar biraz ağırdan, sindire sindire, derin işlenen bir dizi ilgini çekmiyorsa ille izle demem. Dram izlediğini bilmesi lazım izleyenin (burada dramdan kasıt acıklı demek değil tabi, genre olarak dram)

Üst Alt