Breaking Bad - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Breaking Bad

Bu arada 720p falan indirenler biraz daha yüksek boyutlu WEB-DL sürümünü indirin çok daha kaliteli görüntü oluyor.

407: Problem Dog

tumblr_lqouiiO1QI1qzoaqio2_500.gif

tumblr_lqouiiO1QI1qzoaqio3_500.gif

adamsın

Dizinin en iyi sahnesiydi.

[video=youtube;V0ah_kyL3QQ]https://www.youtube.com/watch?v=V0ah_kyL3QQ[/video]

Geçmişte yaptığı gibi sezon sonuna doğru müthiş bir seyire geldi. 4/11'in finalindeki gerilim, oyunculuk muazzamdı, sinema filmi tadında işliyorlar tüm bölümleri kaynatasızlar.

Sezon finali belki de gus-walt-jesse üçlüsünden biri ölücek. Öyle bir hal aldı ki hiçbiri ölmesin istiyor lan adam. Hepsi reyis.

Brock'u zehirleyen Jesse'ye muhtaç olan ikiliden biri bu da netleşicek. Çok iyi bir bölüm olacak "Face Off"

Bu diziye başlamayı düşünüyorum ama konusu çok sıradan ve gelişmeye kapalı geliyor. Elbette öyle değildir ama biri gaz versin başlayayım.

İyi hadi ilk bölümü izleyip yorum yazacağım buraya :)

Hazır olması etmesi 1 saat sonra görüşürüz :)

İlk bölüm bitti, diğer bölümlere şans vermemi sağlayacak nitelikte, ancak konu nasıl ilerleyecek merak içerisindeyim.

[video=youtube;yxYrjWMvmdg]https://www.youtube.com/watch?v=yxYrjWMvmdg&feature=youtu.be[/video]

Finalle ilgili bir kaç ipucu verdiği söyleniyor.Hatta baya baya olacakları anlatıyor daha önce yayınlanan bir bölümün girişiydi.

5 bölüm bitti. Dizi güzel ama hala konunun nasıl dallanabileceğini anlamadım ve konu ilerleyişi hayli yavaş. 5 bölümde ne oldu dersen 2 cümlede özetlenir.

Ha küvet ve kırık tabak olayları güzeldi. :D

Finalle ilgili bir kaç ipucu verdiği söyleniyor.Hatta baya baya olacakları anlatıyor daha önce yayınlanan bir bölümün girişiydi.

2/7 bölümde geçen bir anlatım-klip "Heisenberg" tanınıyor Cartel'in adamları öldü vs. tarzında bi geçişti bu Osman olacakları anlatmıyor bence. Ters köşe.

Üst Alt