Breaking Bad - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Breaking Bad

Evet dizinin ilk bölümünü az önce bitirdim ilk bölümler genelde sıkıcı olur ama bu güzeldi beğendim.

Guzel dizi de, abartildigi gibi televizyondaki en iyi dizi oldugunu da dusunmuyorum.

Tovbeler Tovbesi varken Breaking Bad de kim oluyor:p.

Beyler bisey sorcam siz bu diziyi heyecanlı olduğu için mi izliyorsunuz yoksa bu uyuşturucu yapımı falan ilginç geldiği için mi izliyorsunuz ?

Çünkü dizide 4.bölüme geldim ve hala bi heyecan yok.Olaylar gelişmeye başlamadı henüz.Oysa ki Prison Break te 1.bölüm hariç tüm bölümler heyecanlıydı.Eğer aşırı heyecanlı değilse,ilerde heyecanlanmıcaksa sırf bu uyuşturucu işleri ilginç geldiği için izliyorsanız söyleyin de izlemiyim benim ilgimi çekmez çünkü.Ben heyecanlı bir şeyler arıyorum.

Beyler bisey sorcam siz bu diziyi heyecanlı olduğu için mi izliyorsunuz yoksa bu uyuşturucu yapımı falan ilginç geldiği için mi izliyorsunuz ?

Çünkü dizide 4.bölüme geldim ve hala bi heyecan yok.Olaylar gelişmeye başlamadı henüz.Oysa ki Prison Break te 1.bölüm hariç tüm bölümler heyecanlıydı.Eğer aşırı heyecanlı değilse,ilerde heyecanlanmıcaksa sırf bu uyuşturucu işleri ilginç geldiği için izliyorsanız söyleyin de izlemiyim benim ilgimi çekmez çünkü.Ben heyecanlı bir şeyler arıyorum.

En heycanlı bölümü 3. sezonun finali onun dışında çok durgun bir dizi aslında buna rağmen bir şekilde izleyiciyi bağlıyor benim çok beğendiğim bir dizidir beklentimi aksiyon,macera olarak tutmadım aslında izlemeye başlamadan yorumlara baktığımda ne tür bir dizi olduğunu ve neler anlattığını okudum ona göre hazırladım kendimi ve sonrasında çoğu bölümünde baya keyif aldım.

Prison Break ile kıyaslamak ise çok yanlış olur bence .Benim fikrim tarihin en iyi dizisiydi aksiyon ve heycan sahnelerinde insanın kalbini durdurur hele o ilk sezonun finalinde kalbim boğazıma gelmişti desem abartı olmaz :D

Özet: Breaking Bad iyidir :D

4. sezon temposu düşük buna rağmen gerilimi artarak başlamış efsane.

Sıpoylır

Walter'ın aldığı tişört'ün etiketini çıkartmadan şuursuzca dolaşması Skyler fark etmesi ve ilk bölümde ki pantalon sahnesine gönderme yapmaları iyiydi.

Bir de 2.bölüm de gözden kaçmayan;

qsk30n.jpg

asdkjha ulan :D

4. sezon temposu düşük buna rağmen gerilimi artarak başlamış efsane.

Sıpoylır

Walter'ın aldığı tişört'ün etiketini çıkartmadan şuursuzca dolaşması Skyler fark etmesi ve ilk bölümde ki pantalon sahnesine gönderme yapmaları iyiydi.

Bir de 2.bölüm de gözden kaçmayan;

qsk30n.jpg

asdkjha ulan :D

Elimden geldiğince spoilerı okumadım o resimdeki bizim dizideki dayı değildir umarım :D

yillardir erteledim ama gecen cuma boslukta basladim 2. sezon 4. bolumdeyim gercekten guzel dizi tavsiye edilir...

Yeni başladım ilk 3 bölümü izledim.Baya iyiymiş.Prison Break'teki gibi sürekli enselenecek hissi var.:ka19:

Üst Alt