Breel Embolo, RasenBallsport Leipzig Yolunda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Breel Embolo, RasenBallsport Leipzig Yolunda!

Ayni paraya Wolfsburg da almaya çalışıyordu yanılmıyorsam. Leipzig'e gideceğine oraya gitsin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ayni paraya Wolfsburg da almaya çalışıyordu yanılmıyorsam. Leipzig'e gideceğine oraya gitsin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Wolfsburg 30'a yakın vermişti diye hatırlıyorum, o zaman satacaklardı. Red Bull Rangnick'e iyi takım kursun bakalım ne yapacaklar Bundesliga'da, herkes bunlardan nefret ediyor Red Bull yüzünden, plastik sahte kulüp diyorlar.

Orasi oyle olabilir ama top takimlar olmasada bir alt kategori deki takimlarda daha da goz onunda olur ozellikle Avrupa kupalarinda oynayan takimlarda.

leipzig seneye uefa avrupa ligine katilmayi hedefliyorlar. Yok öyle birsey degil deseler bile. Leipzig projesi beni dogrusunu demek gerektirirse baya heyecanlandiriyor. Resmen fifa career mode gibi yapiyorlar

Suning Group satin aldi Inter'i, Sunning Group Inter mi F.C Internazionale'nin isimi?
Ayni Salzburg ve NY gibi degiller iste, Almanyada kurallar farkli.

Alakası yok, Red Bull marka, o yüzden dünyada satın aldığı bütün takımlara ahanda diye logosunu yapıştırıp ismine markasını koyuyor, Red Bull Salzburg, New York Red Bulls, Red Bull Leizig gibi., Suning'le alakası yok.

red-bull-salzburg-hd-logo.png

196859a.jpg

escudo.png

Red-Bull-Energy-Drink-pic.jpg

Leipzig'e de resmi basın yöneticiler vs dışında Rasenball Sport diyen yok, Leipzig deyince Red Bull diyor herkes haliyle..

Alakası yok, Red Bull marka, o yüzden dünyada satın aldığı bütün takımlara ahanda diye logosunu yapıştırıp ismine markasını koyuyor, Red Bull Salzburg, New York Red Bulls, Red Bull Leizig gibi., Suning'le alakası yok.
red-bull-salzburg-hd-logo.png

196859a.jpg

escudo.png

Red-Bull-Energy-Drink-pic.jpg

Leipzig'e de resmi basın yöneticiler vs dışında Rasenball Sport diyen yok, Leipzig deyince Red Bull diyor herkes haliyle..

pfffff, oglum harbiden ...

Bunlarin hepsini biliyorum, almanyadan geliyorum diye sekil yapmana gerek yok

Üst Alt