Brescia Başkanı Cellino: "Balotelli'nin Ocak ayında takımdan bedelsiz olarak ayrılma hakkı var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brescia Başkanı Cellino: "Balotelli'nin Ocak ayında takımdan bedelsiz olarak ayrılma hakkı var"

resize.aspx

Brescia Başkanı Massimo Cellino, Balotelli’nin istediği takdirde ocak ayında bedelsiz olarak takımdan ayrılabileceğini söyledi.

Serie A ekibi Brescia, ekonomik olarak çok zor günler geçiyor. Bu durum takımın yıldız ismi Mario Balotelli’nin takımdan ayrılmasına sebebiyet verebilir.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Brescia Başkanı Cellino, “Mario üzgün çünkü kendisini tam olarak futbola veremiyor. Serie A’ya dönmek, kariyerini kurtarması için için büyük bir fedakârlıktı. Belki bunun daha basit olacağını düşünmüştür. Ocak ayında takımdan bedelsiz olarak ayrılma hakkı var. Bir tercih yapması gerekiyor. Ben ayrılmasını istemiyorum. Eğer giderse, ikimiz de verdiğimiz sözü tutamamış olacağız” dedi.

"Balotelli için endişeleniyorum"
Daha önce Balotelli hakkında ırkçı ifadeler kullandığı gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefi olan Cellino, “Sadece Balotelli hakkındaki soruyu şakayla karışık geçiştirmeye çalışıyordum. Ben bir katoliğim. Irkçı olamam. Sözlerim çarpıtıldı. Balotelli için endişeleniyorum. Stadyumlara sadece futbolculara saldırmak için gidenler var. Balotelli bir savaşçı değil. Yaşadıklarını yansıtmamaya çalışıyor ancak hangi şeylerin canını acıttığını insanlara hissettirmesi lazım” diye konuştu.

Maçkolik

Balotelli Terim gibi Mourinho gibi hocalar ile bence başarılı olur.Hele arkasında sağlam taraftarı gördu mu daha iyi olur.Diagne den falan çok çok daha iyi topçudur.

Replikasına kemiksiz 10m ve yıllık 2.5m saydık. Gelsin bedava geliyorsa. Nasıl olsa her gittiği takımda kısa vadeli sözleşme yapıyor. Parayı alıp yatacağı ortam olmaz. Tutmazsa gider.

Balo gibi manyak karakterler bizim ligte herzaman tuttu istisnasız üstelik bu adam takımı ve taraftarı severse coşuyor Fransa'da neler yaptı
Fener kapacak diye tirsiyorum üstelik kafa hariç sakatta değil

Üst Alt