Brescia Başkanından Rezil Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brescia Başkanından Rezil Açıklama

Başkanları italyanin köylülerinden galiba. Büyük ihtimal bizim iki kelimeyi bir araya getiremen futbol yöneticileri gibi anlatmak istediğini soyleyemedi.
Muhtemelen siyahi olmasının zorluklarından bahsetmeye çalışıp sıçıp sıvamış. Aksi durumda yarin sabah FIFA tepelerine biner bu iş puan cezasına ve "0" bonservise kadar gider

##Hemen bir portekizli hoca##

Arap sevdası olan arkadasları tespit etmek için ustaca bir post girmişim... Tarih boyunca arkadan hançer saplamaktan başka bir bok yapmamış bu milletin evlatlarını günümüzde de görmekteyiz

ingilizce üstadı değilim ama bad temper manasında kullanmışsa

balotelli biraz kafası kırık, hırçın bir çocuk ama düzelmeye çalışıyor fakat biraz zorlanıyor gibi bir anlam çıkmıyor mu ?

tabi herif italyanca veriyor demecini orası ayrı ama ilgili kelimenin kullanım şekline göre böyle bir şey demek istemiş olabilir belki.

baktim biraz da italyanlarin da kafasi karismis gibi ama kotu niyeti yokmus sanirim hiyartonun.

Ağzının üstünde burnu var diye sevmiyor insanlar birbirini rengi farklı olanı sevmesini beklemek zaten saçma ayıp oo aboo diyenler de boşuna popülizm yapmasın.

Irkçılık hep vardı bundan sonra da hep olacak

yooo bu coktandir var burada. almancilara karsi, araplara karsi vs.
Doğru bir şey değil ama Musap, yanlış yapılıyor. Espri mahiyetinde söylemek var bir de ciddi ciddi 1.Dünya savaşını katıp olayla alakası olmayan İnsanlara hakaret etmek var. Ayrıca Belhanda kast edilip Arap deniliyorsa Bedeviler Arap değildir. Belhanda'yı bende futbolcu olarak zerre sevmiyorum. Ama sırf ırkından dolayı da asla aşağılayamam.

Doğru bir şey değil ama Musap, yanlış yapılıyor. Espri mahiyetinde söylemek var bir de ciddi ciddi 1.Dünya savaşını katıp olayla alakası olmayan İnsanlara hakaret etmek var. Ayrıca Belhanda kast edilip Arap deniliyorsa Bedeviler Arap değildir. Belhanda'yı bende futbolcu olarak zerre sevmiyorum. Ama sırf ırkından dolayı da asla aşağılayamam.
burada o gerizekalilara söyleyeceksin iste. az mi ugrasip durdum

Benzer minvalde yazmaya gelmiştim ama yazmışın zaten ağabey hint okyanusundan atlas okyanusuna 23 arap devletinde yaşayan çeyrek milyarı bundan bir asır önce karı kız için cihad-ı ekber çağrısına uymayıp gavura muamele çeken bir şeyh ile belinden düşen ecdadını aynı kefeye koymak bilemedim ya art niyet ya da cahiliyet... Ki sorsan en iyi arap devleti hangisi diye Ürdün derler ;) bu da böyle bir cehalet işte geçmez...

Üst Alt