Brescia Başkanından Rezil Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brescia Başkanından Rezil Açıklama

En azından futbolcularla araları iyi gibi sanırım hiç haber duymadım öyle ama bilmiyorum
Zaten yabancı sınırı geldi bizim tarıklar ahmet dursunlar filan bile topuklayarak kaçtı şimdi yabancı sınırından ötürü sadece yıldızlar gelebiliyor ondan yansımıyor yoksa çinliler kendilerini asırlardır kantoncu mandarinci diye ötekileştirir ruh hastası hepsi ama sorsan ırkçı da biziz yobaz da barbar da

Arap sevdası olan arkadasları tespit etmek için ustaca bir post girmişim... Tarih boyunca arkadan hançer saplamaktan başka bir bok yapmamış bu milletin evlatlarını günümüzde de görmekteyiz
Kıvırmayalım üstat ırkçıysan ırkçıyım de ve arkasında dur... Bir de ırkçı adam delikanlı olmak durumundadır yani şu ırkı sevip bu ırkı sevmemek olmaz hepsinden kendi ırkını üstün tutmak ve ırklar arasında hiyerarşiye inanmalısın...

Ayrıca bu da yetmez ne malum kafatanın dolisefekal olmadığı? Hiç ölçtürdün mü? Ölçebilirim istersen bilabedel ;) Ayrıca etnik olarak pürü pak olman lazım nene ve dedelerini gördün mü? Hiç değilse mezar taşlarının fotolarını at ben sana söylerim... Zira Türkiye'de çok sayıda arnavut, rum, ermeni, pomak, yahudi ve gürcü Türk numarası yapıyor ;) Boşnaklar, araplar ve kürtler de yapıyor ama fenotipleri ele veriyor lakin boşnakları güzel oldukları için aptala yatıp kabul ediyor ahali genelde ;)

Al sana yakın Türk tarihi bu arada bir iki kaynak tavsiye ederim istersen bir mürekkep yala zira mürekkep yalamayanı merkep yalar;

Ethnic Groups in the Republic of Turkey
Tübinger Atlas des Vorderen Orients

Hürmfs in the style of Cundullah...

Dip Not: Ne olacaksan ol hakikisini ol yok öyle hem ayranım dökülmesin hem :)

Üst Alt