Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | Maç Sonucu

2010_worldcup-logo

Brazil.png
Vs.png
Cote-dIvoire.png

175px-TRT_1_logosu.png

Cevap: Brezilya-Fildişi Sahili | 20 Haziran | 21.30 | TRT 1

Konuyu sen açmışsın bir de Onur :D.

Fildişi 2-1 alır veya 2-2 biter.

Elano'nun golü Keita'nın asisti var.

bende katiliyorum.

2-2 veya 2-1 fildisi alir.Brezilyaya sans vermiyorum.Fildisi hem iyi takim,hemde turnuvaya cok iyi hazirlanmislar.

Keita ve Elano karşılıklı süper oynarlar umarım. Ama Keita umarım ilk 11'de çıkar bu sefer.

Errikson keitayı öven açıklamalar yapmış,eğer bu seferde 11 de başlatmassa,sağlam saydıracam kendisine.

müthis mac olacak isallah eriksson keita yi oynatmamazlik felan yapmaz

Brezilya Kazansın Devam etmesi lazım brezilyanın... Elano'yu Minumum 15 m Euro'ya okutmalıyız.. :D

Vallaha ailecek merakla bekliyoruz.İnşallah güzel maç olur.Yalnız bana bu dünya kupasındaki kontrollü oyundan gına geldi.Futbol hatalar oyunudur derler ya işte onu dün Danimarka-Kamerun maçında daha iyi gördüm.İnşallah bu maç da bol pozisyonlu olur.Sıkıldım 10 kişi defans yapan takımlardan

Vallaha ailecek merakla bekliyoruz.İnşallah güzel maç olur.Yalnız bana bu dünya kupasındaki kontrollü oyundan gına geldi.Futbol hatalar oyunudur derler ya işte onu dün Danimarka-Kamerun maçında daha iyi gördüm.İnşallah bu maç da bol pozisyonlu olur.Sıkıldım 10 kişi defans yapan takımlardan

Keita ilk 11 oynasın, o zaman işte hatalar oyununa döner tekrar :D

Keita hallaç pamuğuna döndürcek brezilya defansını aha buraya yazıyorum, elano yine aynı elano olur

mourinho taktiği dünyayı sardı da ondan kardeş

Off ne maç ama.Ama Brezilya Alır götürür maçı.Hem Keita hem Elanoyu sahada görmek çok güzel olur.İnşallah Keitayı yine sonradan oynatmak gibi bir saçmalıkta bulunmaz.Çok seviyorum bu adamı :)

Çok pozisyon olur gibime geliyor :)

Beline kuvvet Keita diyeceğim ama aynı anda beline kuvvet Elano diyesim de var. Arada kaldım :eek:

Üst Alt