# Britt Curtis Assombalonga | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Britt Curtis Assombalonga

_70047806_britt_assombalonga.jpg

Adı: Britt Curtis Assombalonga

D. tarihi: 6 Aralık 1992 (21)

D. yeri: Zaire

Milliyet: D. Kongo Cumhuriyeti

Pozisyon: Forvet/kanat

Kulübü: Peterborough United

2004 yılından bu yana takip ettigim ve sempati duydugum, bu sezon League One'da oynayan Peterborough United takiminin 21 yasindaki forveti Assombalonga bana göre Turk liglerinin hepsinde oynayacak kapasitede bir oyuncu. Gerek fizik gerekse yetenek olarak begenmekteyim. League one'da bu sezon 30 maçta 16 gol atti. FA Cup'ta 4 macta 5 gol, Ingiltere Lig Kupasinda 2 macta 1 gol, League Trophy'de 5 maçta 2 gol atti. Sezon bitmedi hala ve toplamda 41 macta 24 golu var. Peterborough bu sezon League Trophy'yi kazandi ve penaltidan 3. golu attiydi.

Britt Assombalonga - YouTube

Chesterfield vs Peterborough United - Johnstone's Paint Trophy Final 2013/14 - YouTube

9 numara Assombalonga efsane

Goals: Bristol City 0-3 Peterborough United - YouTube

Swindon Town vs Peterborough United - Johnstone's Paint Trophy 2013/14 - YouTube

[17/08/2013] Peterborough United 2-1 Oldham Athletic. - YouTube

Forrest'a transfer olmustur

Son düzenleme:
transfer oldu

Peterborough United, - Bu takımı fifa 2004'te öylesine almıştım, andy clark falan vardı. 2004 yılına böyle bu oyunla bi sevgi başladı ve desteklemeye başladım. 2004'ten beri desteğimi sürdürüyor ve takip ediyorum.

Peterboro'dan nottingham Forest'A trnsfer oldu 4 maçta 4 gol attı. Bolton ile oynanan maç 2-2 bitip 2golüde bu adam kaydetmiştir. diğer golü reading filelerine yollamıştır diğerinide uyduruk bir takıma karşı etti 4 gol. blackpol maçınıda boş geçmiştir

forvet istiyoz. Allah belamı versinki bu adamda iş var

Üst Alt