Brugge Maçında Yediğimiz Golden Önce Oluşan İlginç Detay! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Suç yine Terim'in

Çünkü; takımı o kadar uyuşuk ve zaman geçirmeye yönelik çalıştırmış ki oyuncular oyun dursun da zaman geçsin diye her şeyi yapıyor.

Oysa idmanlar da oyuncuların her topa karşı hemen tepki vermeleri ve pozisyonunu takip etmeleri yerleştirilse böyle olmazdı

Muslera dan tut tüm oyuncular zaman geçirme derdinde.ustelik bunu bazı maçlar berabere giderken bile yapmaya alışmışlar.

Terim istifa!

Suç yine Terim'in

Çünkü; takımı o kadar uyuşuk ve zaman geçirmeye yönelik çalıştırmış ki oyuncular oyun dursun da zaman geçsin diye her şeyi yapıyor.

Oysa idmanlar da oyuncuların her topa karşı hemen tepki vermeleri ve pozisyonunu takip etmeleri yerleştirilse böyle olmazdı

Muslera dan tut tüm oyuncular zaman geçirme derdinde.ustelik bunu bazı maçlar berabere giderken bile yapmaya alışmışlar.

Terim istifa!

Olm oyuncular oyun dursun da zaman gecsin istiyorlarsa neden topu hemen iceri atsinlar? Kendinle celisiyorsun ha.

Olm oyuncular oyun dursun da zaman gecsin istiyorlarsa neden topu hemen iceri atsinlar? Kendinle celisiyorsun ha.
Belhanda'yi oyuncudan sayıyorsan o senin futbol cahilliğin :)
Belhanda'nin amacı zaten iyi olmamız değil.

Benim kast ettiğim; sahadaki oyuncular oyuna hızlı şekilde giren topa karşı tepki verme ve pozisyon alma konusunda yetersiz ve hazırlıksız.

Terim istifa!

Belhanda'yi oyuncudan sayıyorsan o senin futbol cahilliğin :)
Belhanda'nin amacı zaten iyi olmamız değil.

Benim kast ettiğim; sahadaki oyuncular oyuna hızlı şekilde giren topa karşı tepki verme ve pozisyon alma konusunda yetersiz ve hazırlıksız.

Terim istifa!

1-0 yenikken de aynı mallığı yapıyoruz. benim de dikkatimi çekiyor. sanki 5-0 öndeymişiz gibi zaman geçiriyoruz. inanılmaz, bunu kimse farketmiyor mu kulüpten diyodum hep

Üst Alt