Bruma 3 Hafta Yok! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma 3 Hafta Yok!

Bizi Bulur zaten böyle sacmaliklar

Iste ben burada yazdan beri bu yüzden hep diyorum kontrati uzatin diye. Kisin uzatacagiz dediler, uzatmadilar. Simdi sezon sonuna biraktilar yine, ehh Bruma turnuvaya gidecek ve yine uzatmayacaklar cünkü bunun cakal menajeri uzatmaz. Adam biliyor Bruma turnuvada öne cikti mi para kaldirabilecegini.

Bizim enayiler de beklesin dursun yazin kontrat uzatariz diye. Ah be menajer olmak varmis bu Dursunu kaz gibi yolarsin.

Kendisi ve vampir menajeri analarının nikahını istiyordur muhtemelen, sözleşme uzatmak için...''Ya uzatın ya da gidin!'' restinin çoktan çekilmesi lazımdı. Hak ettiği şartlarla kalıyorsa ne ala, gitmek istiyorsa müşteri bulsunlar bir an önce. Bu iş seneye kalmamalı...

Hı hı Dursun da tetikte bekliyordu, FB ye de yenilirsek defolup gideyim diye!...Arada bir gömüldüğünüz hayal aleminden başınızı kaldırıp gerçekçi düşünmeye çalışsanız iyi olur hani!...Dursun kaldı maalesef; bu saatten sonra gitse yerine kim ne zaman gelecek de ne plan uygulayacak zaten?...

Kadro planlamasını TD Tudor' a bıraksın, o da doğru işler yapsın; başka olumlu ihtimal göremiyorum mevcut durumda...

Üst Alt