Bruma: "Galatasaray, beni evin küçük çocuğu gibi sahiplendi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Galatasaray, beni evin küçük çocuğu gibi sahiplendi"

91f0b6e77400469bb10be96d404a9ba8.jpeg

Galatasaray’dan ayrılarak RB Leipzig’e transfer olan Bruma, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı…

Portekizli futbolcu veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. İnsan hayatının en önemli dönemlerinden biri... Futbol sahasında gelişirken aslında insan olarak da başka birine dönüşecektim. Sizinle, Galatasaray’la büyüyecektim. Buraya geldiğim ilk andan itibaren kendimi hep evimde hissettim. Kulüpteki herkes beni, evin küçük çocuğu gibi sahiplendi. Beni çok severlerken, duydukları saygıyı da bana her zaman yansıttılar. Bu benim için tarif edilemez bir lütuf.

Bugün, Galatasaray’dan ayrılıyorum.

Türkiye’deki zamanım boyunca birlikte çalıştığım sayın başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, tüm profesyonellerimize, her ricamıza anında yanıt veren kulüp çalışanlarımıza, hayatımda daima çok önemli bir yerde kalacak Mert (Çetin) abime ve özellikle son maçımda bana gösterdikleri eşsiz sevgiden dolayı Galatasaray’ın büyük taraftarına çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattınız.

Umarım bir gün tüm bunların karşılığını size verebilirim.

Önümde yeni bir serüven var, Red Bull Leipzig’de kalbinizin benimle olacağını biliyorum. Benim de kalbim sizinle olacak. Hayatını ne getireceğini bilemezsiniz, belki yollarımız yeniden kesişir ve ben de eve dönerim. Ama o güne kadar Galatasaray’ı bir taraftar olarak destekleyeceğim!

Hayatınızda yer almak benim için onurdu, kendinize çok iyi bakın...

Sevgilerimle, Bruma...

galatasaray.org

kapimiz her zaman acik sana . Umarim basarili olursun Almanya'da. Rangnick ve Hasenhüttl seni daha iyi bir oyuncu yapacaklar . Eminim buna

Bir tarafta bruma, elmander, melo, Drogba ve cogaltacagimiz yabancı ama açıklamaları ile kulübü sahiplenen kişiler, diğer tarafta emre ç. Sabri, umut vs arkadan sallayan yerliler.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşçakal Bruma , yolun açık olsun umarım bir gün seni hayalin olan Real Madrid'te izleme şansı ediniriz.

Bizi unutma , biz seni unutmayacağız.

Bakın beyler, çok net söylüyorum, bu Bruma'nın ederi önümüzdeki 5 sene içinde 50M Euro'nun üzerine çıkacak ve Avrupa'nın en tepedeki devlerinden birine transfer olacak. Biz de tıpkı Ribery'de olduğu gibi başımızı taşlara vura vura izleyeceğiz onun parlayan yıldızını. Gülüp geçecekler olabilir, ben tarihe notumu düşeyim. İleride ak koyun kara koyun beli olur nasılsa.

Bakın beyler, çok net söylüyorum, bu Bruma'nın ederi önümüzdeki 5 sene içinde 50M Euro'nun üzerine çıkacak ve Avrupa'nın en tepedeki devlerinden birine transfer olacak. Biz de tıpkı Ribery'de olduğu gibi başımızı taşlara vura vura izleyeceğiz onun parlayan yıldızını. Gülüp geçecekler olabilir, ben tarihe notumu düşeyim. İleride ak koyun kara koyun beli olur nasılsa.
Ya zaten Galatasaray İngiltere liginde olsaydı Bruma şu an en az 30 milyon euroydu. Everton daha geçen gün ne olduğu belirsiz bir kaleciye 40 m para verdi

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim için gitmesi üzücü oldu.Ama bruma için iyi oldu.Hem almanya ligi gelişimi için güzel bir ülke hemde yeteneksizler ordusu ile dolu bir takımdan harcanmadan ayrılmış oldu.Asıl önemli olan yerini doldurabilmekte bir 10 sene de bruma gibi oyuncu için bekleriz artık.

Üst Alt