Bruma: "Galatasaray, devre arasında beni istemişti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
630x354_189b9698-b173-40f8-a41f-fa616f6e2021.jpg

Sezon başında Galatasaray'dan Leipzig'e transfer olan Bruma, devre arasında sarı-kırmızılılardan teklif aldığını açıkladı.

Leipzig'in Portekizli yıldızı Bruma, devre arasında Galatasaray'dan teklif geldiğini açıkladı.

"KALMAK İSTEDİM"

Alman basınından BILD'e açıklamalar yapan Bruma, "Devre arasında Galatasaray transfer durumumu sordu. Ancak benim için söz konusu değildi. Burada kalmak istedim" ifadelerini kullandı.

"İSTANBUL'DAN BİLİYORUM"

Almanya'daki hava şartları hakkında da konuşan Bruma, "İstanbul'dan kar ve soğuğu zaten biliyorum. Geçen yıl kar yağmıştı ancak burada aşırı soğuk var. Antrenman sırasında bazen 3 kat giyiniyorum" dedi.

"DÜZENLİ OYNAMALIYIM"

Dünya Kupası'nda oynamayı hayal ettiğini belirten 23 yaşındaki Portekizli, "Milli takım ve Dünya Kupası, her futbolcu için rüyadır. Ancak bunun için şu an düzenli olarak takımımda iyi oynamaya odaklanmalıyız. Burada çok rahat hissediyorum" şeklinde konuştu.

Sezon başında Galatasaray'dan Leipzig'e transfer olan Bruma, 29 maçta 4 gol attı ve 2 asist yaptı.

LigRadyo

Şu form durumuyla Garry sağ kanatta + sol kanatta Bruma STSL için fazla olurdu rekabet filan kalmazdı ortalıkta ...

Bruma iyisin hoşsun ama rodrigues'e karşı hafif kıskançlık sezmiştim sende , açıkçası kalsa yada geri gelse rodgrigues ile anlaşabilir miydi emin değilim.

Garry çok daha mütevazi ve egosu olmayan bir oyuncu tam ideal aslında.ama bruma gol vuruşlarında daha fazla yol katetti.

Oyunculuğuna diyecek bir şeyim yok ama ikinci bir Rodriguezi tercih ederim. Adam elinden gelenin fazlasını yapıyor ve gördüğüm kadarı ile sıfır ego var.

Üst Alt