Bruma Görüşme Odasına! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Görüşme Odasına!

fft226_mf9042002.Jpeg

Portekizli oyuncu ile sarı-kırmızılı yönetim detaylı bir görüşme yapacak. Bu görüşmeden çıkacak sonuca göre genç yıldızın geleceği belli olacak.

Galatasaray‘da gündem maddelerinden biri Bruma. Kasımpaşa maçında hocası Igor Tudor ile tartışıp 18. dakikada oyundan alınan Portekizli oyuncu şu an için kadro dışı bırakılmayacak. ancak Fanatik Gazetesi’nin haberine göre yönetim Bruma ile detaylı bir görüşme gerçekleştirecek ve sorunu analiz edecek. Bu görüşmeden çıkacak sonuca göre Bruma’nın 2018’de bitecek kontratı ile ilgili olarak karar verilecek.

Gamaspor

Bruma Goruşme Odasına!

iş yönetimlerde bitiyor. futbolcular sallamıyormus, neden sallmıyor? adam gibi bir yönetim yokta ondan.

futbolcuya dayalı sistemi biterecek olan futbolcular degil yönetimlerdir. cogu insan rahatlıgı sever, futbolcularda öyle, isterki az antreman yapıp bol bol gezip tozayım, buna müsait bir ortam varsa sonuna kadar kullanırlar taki disiplinli ve otoriter bir yönetim gelene dek.

özbek ve tayfası kaldıkca belimizi doğrultamayız. özbekten sonra tabiki bu ortamı sonuna kadar kullanan futbolcu tayfası ile yollar ayrılmalı. ihanetin bedelini ödemeliler.

O sportif direktor olacak yalanci duzenbaz kil kuyruguna soruyorum hani bruma ile anlasmistik imza atacaktik.
Baskanindan sportif direktorune yalanci karaktersiz herifler

islerin yonetimlerde bittigine ben de katiliyorum ama ahlak duzeyi yuksek , sportif karakteri olan oyunculari secmek secmemektir esas olan

eger o noktada hata yapiyorsan , mesela ribery , mesela hayrovic gibi eski yonetimlerde de karsilastigimiz durumlari yasarsiniz .. cunku yoneten kadar sorunlu olan olmayan adam da farkettirir illa ki

mesela lincoln , ayni yonetimle bir sezon kalli ile iyi katki verdi , ama bulent geldi adam kepenk indirdi futbola resmen 1 sezon ... hic unutmuyorum , saglik ekibi saglam raporu veriyordu, ama adamin tek yaptigi "dizim agriyor" diye yatmak oluyordu

yonetim ayniydi ama adam istemedi ve oynamadi ... burada suc bulentte midir lincolnde midir , bir yandan ondan verim alinabiliyorken alamayan bulent i suclarim , bir yandan da tek degisen sey antrenorken sahsi tavirlari yuzunden parasini alip yatan adama da bakmamazlik edemem

surekli yonetimler , antrenorler deniyor ama futbolcular hem en cok kazananlar ,hem de tek isleri futbol oynamak ... bence futbolcular taraftarlarca en az fircalananlar ,hep boyle dusunurum

Ulan sözleşmesiyle ilgili karar verilecek diyorlar daha anasını satayım yav vallaha billaha delirecem Hamit-Sarbi yle 1 gün geciktirmeden sözleşme yenileyen yönetim bu yıl yine Sarbi ve Yasin'le sözleşme yenileyecek olan yönetim

Muslera ve Bruma ile sözleşme yenilememek için elinden gelen herşeyi yapıyor yav ...

Ama hamit ile sabri ne verirlerse eyvallah yeter ki kalalim diyorlar , bu boyuna fiyat arttiriyor menejeri ile

gerci yonetim yasine 950 bin veriyoruz mu diyecek , yoksa bruma bunlara sneijder e 5 veriyorsunuz mu diyecek

o kadar manasiz dagilim var ki

Üst Alt