Bruma: "Hem İstanbul'u hem de Galatasaray'ı özlüyorum"


Bruma: "Leipzig farklı bir deneyim ama İstanbul çok ayrı. Hem İstanbul’u hem Galatasaray’ı özlüyorum. Leipzig ile bir proje oluşturduk."

Bruma: "Galatasaray’dan ayrıldığımda performansım gerçekten çok üst düzeydi. Tek amacım bunu düşürmeden Leipzig formasıyla devam etmek."

Bruma: "Garry Rodrigues ile konuştum. Galatasaray ile çok mutlu ve takımın kalitesinden bahsetti. Kalbim sizlerle."

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Fiko gibi sattigin oyuncuyu 1 sene sonra bedavaya alalim, ya da kiralayalim ve massinin yarisini da leipzige ödetelim.


Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
 
Geri kiralayabiliriz, zaten pek oynatmıyorlar. Devre arası gelsin ama Tudor'un disiplini durumlardan dolayı isteyeceğini düşünmüyorum


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Topu fazla tutuyor ayağında Tudorun katkisi olacagini sanmam gecen sene son paslari ve sutlari cok gereksiz harciyordu
 
Şu Galatasaray'da Tudor'a tabi olsa çok fark yaratabilirdi. Garry kadar gayretli olsa şu bizim sistemde müthiş fark yaratır hem takım adına hem kendi adına.

Yetenekli ama kafasız bir futbolcu Bruma. Bruma'yı gerçekten seviyorum. Ama o son dönem yaptığı oyunları, hareketleri aklıma gelince sinir oluyorum. Sana tapan bir topluluğa nasıl böyle bir şey yapıyorsun, aklım almıyor. Burada kral olarak kalmak varken gitti orada yedek takılıyor. Kendi düşen ağlamaz.

Bir yandan da iyi oldu. Bonservisine verilen parayla aslan gibi bir takım kurduk. Gitmesi her iki taraf için de hayırlısı oldu.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
 
Geçen sezon Tudor'a az saygısızlık yapmadı. Tudor'un takımın başında olduğu sürece gelmesini doğru bulmuyorum. Sistemine de uymuyor zaten.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
 
Üst Alt