Bruma İçin Wolverhampton Devrede! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma İçin Wolverhampton Devrede!

bruma-640.jpg

İngiliz basınında Portekizli yıldız için Championship kulübü Wolverhampton'ın devreye girdiği iddia edildi.

Sezon başından bu yana adı pek çok Avrupa kulübüyle anılan Bruma için İngiltere Championship kulübü Wolverhampton devrede.

En pahalı oyuncusu Helder Costa’yı sezon sonunda gönderecek olan Ada ekibi, Bruma ile yakından ilgileniyor. Premier Lig’e yükselmek için yatırımlarını iyice artıran Wolverhampton’un 15 milyon Euro civarı bir teklifle Galatasaray’ın kapısını çalacağı iddia edildi.

Gama Spor

arkadaslar bruma sneiderin satilmasi konusuluyor iyi tamam bencede cok güzel ama yerlerine daha iyisi gelirse güzel ne biliyim genc potansieli yüksek olan futbolcular
ama bu yönetime bakiyorum alacagi oyunculari tahmin edebiliyorum kasaya giren parayla acaba ne tür rezil oyuncular alacaklar diye düsünüyorum
adamlar okadar rezilki halen ünal aysalin aldigi oyuncular sayesinde para yapabiliyorlar
isin kötüsü seneye devam etcekler hey allahim ne günlere kaldik 2018 beklicez secim olsun diye

arkadaslar bruma sneiderin satilmasi konusuluyor iyi tamam bencede cok güzel ama yerlerine daha iyisi gelirse güzel ne biliyim genc potansieli yüksek olan futbolcular
ama bu yönetime bakiyorum alacagi oyunculari tahmin edebiliyorum kasaya giren parayla acaba ne tür rezil oyuncular alacaklar diye düsünüyorum
adamlar okadar rezilki halen ünal aysalin aldigi oyuncular sayesinde para yapabiliyorlar
isin kötüsü seneye devam etcekler hey allahim ne günlere kaldik 2018 beklicez secim olsun diye

Melo diyorum baska birsey demiyorum.

Melo olayindan sonra hala elimizdeki futbolcunun gidince yerine daha iyisinin gelecegini düsünen varsa onun beyni yoktur. Bu adamlari hala taniyamamis insanlar var herhalde.

Üst Alt