Bruma Kararını Verdi, Menajeri Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Kararını Verdi, Menajeri Anlaştı!

podolski-den-kariyer-rekoru-bruma.jpg

Çaykur Rizespor deplasmanına gitmeyen ve bunun sonucunda para cezası kesilen Bruma’nın menajerinin, bu olayın ardından soluğu İstanbul’da aldığı ortaya çıktı.

Portekizli yıldızın menajeri Catio Balde, Bruma’nın yaşadığı kriz üzerine sarı kırmızılı yöneticilerle bir toplantı yaptı. Bu görüşmede Galatasaray yöneticileri Portekizli futbolcuya önemli bir uyarıda bulundu. Beşiktaş derbisinden hemen önce gerçekleşen buluşmada Bruma’nın kontratının ne olacağı konusu enine boyuna masaya yatırıldı.

‘G.SARAY’I SEVİYOR, BURADA MUTLU’
Sezon başında da kontratın uzatılmasını ve ücretin artırılmasını isteyen Balde, yönetime aynı soruyu sordu:

“Bruma ile sözleşme yenileyecek misiniz?”
Sarı kırmızılı yöneticilerin Balde’ye cevabı şöyle oldu:
“Evet, sözleşme uzatmak istiyoruz. Ancak, Bruma da biraz daha kendine dikkat etsin. Takım için oynasın, kendine ve şahsi oynamasın.”

Bunun üzerine Bruma’nın genç bir oyuncu olduğunu hatırlatan Balde, “Ben kendisine gerekli uyarıları yapacağım. Bruma, burada mutlu. Galatasaray’ı ve İstanbul’u çok seviyor” dedi.

Yöneticiler, kendilerinin de Bruma’yı sevdiğini belirterek, “O, takımın önemli bir parçası. Ama kendine çeki düzen vermeli. Rize maçı öncesinde yaşananlar hoş değil” dedi. Olağanüstü bir durum olmazsa 4 yıllık sözleşme kesin gibi.

Hürriyet

GSC PORTAL

Moderatör tarafında düzenlendi:
İspanya ligi Bruma için biçilmiş kaftan oradan da pas yönünü biraz daha geliştirip EPL'ye gider.Önemli olan bu adamın yerine kimleri getireceğimiz.

Bal gibi kalır. Bizim üst seviyemiz olarak pek fazla takımda as 11 çıkacağını sanmıyorum. Tottenham falan hayal adamlar şiir gibi top oynuyor

Bruma dogru ligde draxler olur. Bu yasta kacirmamak lazim, 2,5 milyon civarindan 3-4 senelik uzatma harika olur ama once ffp degerlendirmesini gecmeyi beklememiz lazim

Arkadaş Bruma'yı çok şımartmamamız lazım ilk defa doğru bir iş yapıyor yönetim eğer doğru düzgün oynarsan zamlı sözleşmeyi kaparsın demek iyi

Yoksa sezonun ilk çeyreğinde müthiş oynadı diye 3 milyon maaş verip 6 yıllık sözleşme imzalarsan Bruma'nın egosunu kimse tutamaz ben bu ligin Ronaldosuyum bana mecbur bu takım diye pas mas hak getire her topu alıp çalıma gidip gol atmaya kalkar öyle bir yapısı var Bruma'nın

İlk başta bazı - huylarını törpülemek lazım Tudor bunu becerebilir bence ...

Elimzdeki tek efektif oyuncuyu yönetimin vizyonsuzluğu ve hocanın egosu yüzünden kaçıracağız.

Seneye sneijder yerine ekici
Muslera yerine harun
Bruma yerine de trabzonun çöplerinden birini izleriz.

Ne de olsa tudor iyi savunma yaptırır bu oyunculara ihtiyacımız yok!!

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Sneijder doymus de jong doymus selcuk artik sismis patlamis adamlar

belki brumada disiplin sorunu var ama dortmunddaki emre morda da var ayni sorun ve oynayamiyor

eger hem sorunsuz hem genc hem az paraya oynayan hem de takimda en efektif olmasi beklenen bir adam biliyorsaniz soyleyin

ffp meselesinden hemen sonra bu adamla sozlesme imzalamak lazim , cunku sozlesme bitimine 6 ay kala gorusmelere baslayabiliyor ve akli celinecektir

gidecekse yine gitsin ama sozlesme imzayip gitsin

Brumanin kalmasi gerektigi bariz

Dursun ozbek gerekeni yapacaktir

Yolun acik olsun karaoglan..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bruma 2.5 milyon euroya yükseltelim diyen adamlar selçuk üzerinden aysala giydiren adamlarla aynı kişiler bi tutarınız olsun yahu. Bruma ne performans gösterdi de 2.5 milyon euro alacak. sizin gibi bu geleceği düşünmeyen adamlar yüzünden her sene ona buna taban 2 milyon euro olarak dağıtıp sora ağlıyoruz. 1.7 işine geliyorsa kalır gelmiyorsa 15 milyon euroyu getirsin gitsin.

Bruma 2.5 milyon euroya yükseltelim diyen adamlar selçuk üzerinden aysala giydiren adamlarla aynı kişiler bi tutarınız olsun yahu. Bruma ne performans gösterdi de 2.5 milyon euro alacak. sizin gibi bu geleceği düşünmeyen adamlar yüzünden her sene ona buna taban 2 milyon euro olarak dağıtıp sora ağlıyoruz. 1.7 işine geliyorsa kalır gelmiyorsa 15 milyon euroyu getirsin gitsin.

Laf cakmaya gerek var mi ? Selcuk un takimdaki algisi ,yasi, dunya pazarindaki yeri ile brumayi mukayese edebilir miyiz ?

ben aysala euro sozlesmeler icin cakmam ,ama yabanciya euro turk e TL sozlesme olmaz cunku o zaman sen turk futbolcunun aldigi ucreti dogru belirlemiyorsun demektir

bruma istedigi takdirde senin dedigin gibi getirip 15 milyonu degil bedavaya gidecek farkinda degilsin sanirim adamin son sezonuna girecegiz

ayagini topa sokmadan oynar 6 ay erken gorusme kuralindan faydalanarak sonra da gider 5 kurussuz

Satmamalıyız bize şuan için az çok oynayan tüm topçular lazım. Parada yok zaten 10-15 milyona bunu satsak yine o paraya takım kuramaz bizim aptal herifler. Riske girmeye gerek yok, Bruma 1 sene daha bizde kalmalı ve ŞL'de kendisini göstermeli. Daha öncesinde satmak başarısızlık olur ve hertürlü kazıklanırız.

Laf cakmaya gerek var mi ? Selcuk un takimdaki algisi ,yasi, dunya pazarindaki yeri ile brumayi mukayese edebilir miyiz ?

ben aysala euro sozlesmeler icin cakmam ,ama yabanciya euro turk e TL sozlesme olmaz cunku o zaman sen turk futbolcunun aldigi ucreti dogru belirlemiyorsun demektir

bruma istedigi takdirde senin dedigin gibi getirip 15 milyonu degil bedavaya gidecek farkinda degilsin sanirim adamin son sezonuna girecegiz

ayagini topa sokmadan oynar 6 ay erken gorusme kuralindan faydalanarak sonra da gider 5 kurussuz
Sadece ilk paragrafa cevap veririm daha 8 ay once 21yasindaki bir cocugu dunya piyasasinda degeri 8 milyon euro gibi komik bir rakam belirlenmisken 1 talibi bile olmadigi dunya.

Aynen dunya pazari. Gel gelelim turkiye pazarinda 4 sene onceki selcuk herkesin gozdesiydi hatirlatayim.

Burumayi abartmaya veya b.ka sokmaya gerek yok seviyesi potansiyeli belli. Burda hepiniz brumadan bir bok olmaz 3e 5e bakmadan gonderin derken bir elin bas parmaklarini gecmeyen sayida adam hayir kesinlikle gonderilmemeli kazanilmali diye bir tarafimizi yirttik.

Brumanin ederi max 1.75dir daha ustu ffp diye aglayan adamlarin simarikligidir.
Surekli sneijderden, selcuktan dem vururken bruma yasindaki az potansiyelli adamlarin hangi kuluplerde hangi paralara oynagini da az cok bilirsiniz.
Kendi dogrusu ve cizgisi olmayan troll bir uyeye laf anlatmaya calistigim icin aslinda suc bende

Bu yönetim Bruma'yı elde tutamaz. Arkadaşın biri yazmış katılıyorum. Bu yönetim Muslera'yı da Sneijder'i de gönderir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt