Bruma: "Tek odaklandığım konu Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Tek odaklandığım konu Galatasaray"

Pişkin pişkin istifa etmeyeceğim diyor birde,iyice batıracak...Bu adam ful zarar arkadaş nerden çıktı geldi başkan oldu ajan gibi.:atess:

en başında dedim dursun özbek denilen şahsiyeti eğri adamın Galatasarayı düze çıkarmak gibi bir niyeti yok yani bunu böyle düşünen varsa en büyük gerizekalıdır benim gözümde.Dursun geldiğinden beri borç azalmak yerine sürekli artmaya devam ediyor yapılan transferler ve verilen paralar ortada bu adamın tek derdi zaten klüp borca batmış birazda biz yolumuzu bulamaya bakalım derdidir.

bir sene daha oynayip bedava gitmesi en hayirlisi olur cunku brumadan gelecek para adem buyuk, emre akbaba, omer ali sahiner filan gibi adamlara gidecegi icin hic gerek yok.

Bu adam karaktersiz bir çocuk yönetim ya satmalı ya sözleşme uzatmalı ama Bruma devre arası bakarız deyip bunları yiyebilir

Rüyasında seneye alacağı imza parasını görüyordur.

Brumada kulüpcülük duygusu bağımı sıfır. Kendi kariyeri tek önemli unsur olduğunu sporting den bize gelirken ıspatlamıştı zaten.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

dursun bunu 150m euroya satsa bile satmasını istemem o paraya 20 tane çöp alır daha da geri gideriz dursun varken kalması gereken muslera bruma gibi oyuncular gitmemeli çöpler gidecekse bir mucize olup tabi ki gidebilir

Brumada kulüpcülük duygusu bağımı sıfır. Kendi kariyeri tek önemli unsur olduğunu sporting den bize gelirken ıspatlamıştı zaten.

Sabri, semih gibi bağı olup zararı olacağına, bağı olmasın benim için sorun yok. Sözleşme uzatıp yolumuza bakmak en doğrusu.

Gayet prof bir açıklama yapmış ve 1 yıllık sözleşmem var demiş. Biz istiyoruz ki burada futbolu bırakmak istiyorum, uzun yıllar hizmet etmek istiyorum gibi şeyler söylesin sanırım. Bunu söylettirmenin de kolay yolu var. verirsin yılda 3-3,5 yaparsın Musleraya yaptığın gibi 4-5 yıl sözleşme. O zaman beklenen yorumları yapar

Sabri, semih gibi bağı olup zararı olacağına, bağı olmasın benim için sorun yok. Sözleşme uzatıp yolumuza bakmak en doğrusu.

Gayet prof bir açıklama yapmış ve 1 yıllık sözleşmem var demiş. Biz istiyoruz ki burada futbolu bırakmak istiyorum, uzun yıllar hizmet etmek istiyorum gibi şeyler söylesin sanırım. Bunu söylettirmenin de kolay yolu var. verirsin yılda 3-3,5 yaparsın Musleraya yaptığın gibi 4-5 yıl sözleşme. O zaman beklenen yorumları yapar
Bencede doğal pro bakış acısına sahip de biz ülke olarak pek alışkın değiliz işte buna. Tepkilerede anlayışlı karşılıyorum bundan dolayı.

su yorumlara bak ya, utanin utanin.

cocuk tek basina butun takimi sirtladi, nerdeyse butun kazandigimzi maclarin en bas mimari kendisi, adam profesyonel sekilde 1 senelik kontratim var demis, ne var bunda.

sizin gibi dizler ustunde hayat yasiyanlara serdar gurler'ler mustahak, gercekten sizler onun gibi gerizekalililari hak ediyorsunuz.

Hala sozlesmesini uzatin diyenler var

Adam gitmek istiyor nereye uzatiyon sozlesmeyi
f6762d64074c8b0197299be9b3c6030f.jpg

GSC Mobile App

Üst Alt