Bruma: "Tudor da ben de en iyisini yapmak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Tudor da ben de en iyisini yapmak istiyoruz"

brumadan_tudora_sok_tepki_merak_edilen_gercek_galatasaray_haberleri0Y.jpg

Galatasaray'da Kasımpaşa maçında 18. dakikada oyundan çıkartılan ve Igor Tudor ile tartışan Bruma, Portekiz'in O'Jogo Gazetesi'ne konuştu.

Bruma, hakkında idmana çıkmayı reddettiği şeklinde çıkan haberlere yanıt verdi.

Genç oyuncu, "Bu bilgi doğru değil. Antrenmana çıktığımı garanti edebilirim. Ben bir profesyonelim ve görevlerimi ihmal etmem. Bu yanlış bir bilgi ve neden böyle bir bilgi servis edildi bilmiyorum" dedi.

Bruma, gazeteye teknik direktör Igor Tudor ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Portekizli oyuncusu şunları söyledi:

"Kamuoyuna teknik direktörümle ilgili açıklama yapmak istemiyorum. Eğer ona bir şey söyleyeceksem özel olarak söylerim. Beni ve onu ilgilendiren tek şey Galatasaray için en iyisini yapmak. Çünkü Galatasaray'ın profesyonelleri olarak bu bizim görevimiz"

Treinador do Galatasaray chateia-se com Bruma

Yeteneğin var.
CR7 mi Quaresma mı olmak istiyorsun - sen karar ver.

Çalışmadan ve Disiplin olmadan, büyük futbolcu olmak zor

Tercüme'de hata var.

Fanatik gazetesinden aldığımız bilgiye göre Bruma : "Tudor çok amatör bir hoca , beni oyundan çıkararak otorite kurduğunu sanıyor ama kariyerinin bitmek üzere olduğunun farkında değil" demiş ve eklemiş "Önümüzdeki sezon Tudor varsa ben yokum"

Tercüme'de hata var.

Fanatik gazetesinden aldığımız bilgiye göre Bruma : "Tudor çok amatör bir hoca , beni oyundan çıkararak otorite kurduğunu sanıyor ama kariyerinin bitmek üzere olduğunun farkında değil" demiş ve eklemiş "Önümüzdeki sezon Tudor varsa ben yokum"
Fanatige itibar edelimmi?

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Helal olsun la karaoğlan'a

Bir zurnacı Tudor'un açıklamalarına bak birde daha 21 yaşında gencecik futbolcumuzun yaptığı açıklamaya bak ...

Catió Baldé: "Bruma ile Igor Tudor arasındaki problem şimdilik çözüldü. Yeni sözleşmeyi sezon sonu konuşacağız."

Hocayi dinle o zaman u guwat
kanat oyuncusu ama santranin orda faulden sonra topu alip herkesi gecmeye calisiyor ustune ustluk donup hocaya laf edior. Hali saha shit

Yapmak zorunda olduğu açıklamaları yapmış, samimi olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca Tudor ile arasında ki sonunda kim haklı kim haksız kesin ortaya çıkmayacaktır ama Bruma tüm sezona baktığımız zaman potansiyelini tamamen yansıtacak katkıyı kesinlikle veremedi.

Yapmak zorunda olduğu açıklamaları yapmış, samimi olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca Tudor ile arasında ki sonunda kim haklı kim haksız kesin ortaya çıkmayacaktır ama Bruma tüm sezona baktığımız zaman potansiyelini tamamen yansıtacak katkıyı kesinlikle veremedi.

Daha ne yapabilirdi ki? Resmen her maç şapkadan tavşan çıkarmasını bekledik. Adam potansiyelli velet profilinden takımı sırtlayan oyuncu profiline geçti. Tüm takımın ağırlığını üzerinde taşıdı neredeyse. Kaç kez tek başına maç aldırdı. Hiçbir oyuncu kendinden bekleneni sahaya yansıtamazken Bruma'dan da her maç Messi performansı beklemenin manası yok.

Daha ne yapabilirdi ki? Resmen her maç şapkadan tavşan çıkarmasını bekledik. Adam potansiyelli velet profilinden takımı sırtlayan oyuncu profiline geçti. Tüm takımın ağırlığını üzerinde taşıdı neredeyse. Kaç kez tek başına maç aldırdı. Hiçbir oyuncu kendinden bekleneni sahaya yansıtamazken Bruma'dan da her maç Messi performansı beklemenin manası yok.
Ben hiç bişey yapmadı demedim. Evet maç aldırdı, sayesinde takım ileri çıktı ama yaptığı o doğrulara tamamen zıt, potansiyeline aykırı az maçta oynamadı. Tabiki her maç aynı performans beklenemez ama bazı maçlarda vasatı geçtim batırdığı da bir gerçek. O yüzden sezonun geneline baktığımız zaman diye yazdım.

Son düzenleme:
Ben hiç bişey yapmadı demedim. Evet maç aldırdı, sayesinde takım ileri çıktı ama yaptığı o doğrulara tamamen zıt, potansiyeline aykırı az maçta oynamadı. Tabiki her maç aynı performans beklenemez ama bazı maçlarda vasatı geçtim batırdığı da bir gerçek. O yüzden sezonun geneline baktığımız zaman diye yazdım.

İşte ben de kötü olduğu, hatta batırdığı maçların olduğunu inkar etmedim ama bunların normal, çok da takılmaması gereken şeyler olduğunu söyledim. Çünkü adam en azından sorumluluk alıyor. Zaman zaman başarısız olduğu anlar da olabilir. Zaten takım genel olarak daha iyi seviyede olsa, kendisi sürekli sorumluluk almak zorunda kalmazdı ve yaptığı hatalar da azalırdı. Bu şekilde çok daha iyi bir oyuncuymuş gibi görünürdü.

Sonuç olarak Bruma'nın kötü oynadığı birkaç maçı sayarız ama takımın geri kalanının ancak iyi oynadığı birkaç maçı sayabiliriz. Kötüler saymakla uğraşılamayacak kadar fazla çünkü. İşte aradaki fark bu. Ha bir de daha 22 yaşında. Tabi artık 18'liklerin çok üst seviyelerde sahne alabildiği günümüz için 22 çok genç sayılmaz ama yine de kendini çok daha geliştirebilecek bir yaşta. Umarım kalırsa, önümüzdeki sezon daha da iyi olacaktır.

Üst Alt