Bruma: "Tudor varsa ben yokum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Tudor varsa ben yokum"

125790.jpg

Portekizli oyuncunun Kasımpaşa maçında oyundan 18. dakikada çıkarılmasının ardından gemileri yaktığı iddia edildi.

Habertürk Gazetesi’nde yer alan habere göre Kasımpaşa maçında 18. dakikada oyundan çıkartılan Bruma gemileri yaktı. Portekizli oyuncunun “Tudor varsa ben yokum. Sezon sonunda gitmek istiyorum” dediği ifade edilirken yönetimin bu çıkış sonrasında cazip bir teklif gelmesi halinde yıldız oyuncuyu elden çıkartacağı belirtildi.

Gamaspor

İddia edildi tarzı habercilik.

Bruma'nın gidişine karşı oluşacak taraftar tepkilerini düşürmek için uydurulmuş haber

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende habercilik yapiyim ozaman.

Bruma, Tudora "Sen kimsin ki; benim gibi bir yeteneği dakika 18 de çıkartırsın ?! dedi iddia edildi

Spor gazetecilik yapmak ne güzel Türkiye de.

Son düzenleme:
Meloyu gönder
Forvet alma
Stoper alma
NDJ gibi veteran bı ortasaha al
Şimdi de Brumayi gönder .

Takımın anasını atlatmaya yemin etmişsin.

Tudorun tarafindayim . Bazilarinin duzenine alistik simdi de yeni yetmeler basladi ayni seylere

yarin yasin ayni seyi soylemez mi buna boyun egilirse , peki eray ya da cenk soylemez mi ?

Bruma ve Tudor'u katkılarını ve verdiklerini göz önünde bulundurup ikisini tartıya koyarsak Bruma nın tarafı daha ağır kalır bana göre.

Oyuncuya dayalı düzene karşıyım ama burada bur tercih söz konusu olursa Bruma dan yana kullanırdım oyumu.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Biri takımı hazırlık kampından beri sırtlayan ve Galatasaray'ın geleceği sayılabilecek Bruma

Diğeri daha dün gelen ve her gün farklı bir olaya imza atan sportif olarakta en kötü Td'miz Tudor

Futbolcuların borusunu öttürmesine bende karşıyım ama Tudor'un borsunu öttürebileceği yer değildir Galatasaray ancak Terim filan yapabilir onun yapmak istediğini ...

Tudor defedilip, çıban başları defedilip, Bruma'ya sağlam bir ceza verip ama sözleşme uzatılıp yola devam edilmeli. Ne Tudor'a katlanmak zorundayız ne de futbolcuların saygısızlıklarına.

Farkinda misiniz bilmiyorum ama biri teknik DIREKTOR, ya adamin gorev tanimi bile direktor , oteki oyuncu

iyi o zaman yarin emrah bassan da ayni tribi yapinca emrahi tutacagiz demektir

Siz varsaniz ben yokum lan defolun gidin hepiniz. Babanizin ciftligi yaptiniz kulubu - Dursun, Tudor, Bruma, Wesley - hepiniz defolun.

Normal şartlarda kesinlikle TD'nin arkasında olunmalı ama ben yönetimin amacının farklı olduğunu düşündüğüm için Bruma'ya da defolsun gitsin demenin bir manası yok. Adamların amacı bu zaten. Bruma'ya bir mobbing uygulanıyor gibi hissediyorum o da reaksiyon gösterince yönetim de paralı kalemlerine suçlu Bruma'ymış gibi haber yaptırıyor.

Bruma da sütten çıkmış ak kaşık değildir zaten sorunlu bir tip ama ben tüm bunların yönetimin kendisinden gelecek 3-5 kuruş sıcak paraya göz diktiğini ama taraftar tepkisini azaltmak için yaptığı bir plan olarak görüyorum.

Sorun yöneticide sonra hoca da. En sonda bruma suçlu. İdare edemedikten sonra dün bruma bugün sneijder olur o isim.

Teknik direktorluk dikdatorluk degildir.
ilk geldi rizeye getirmedi dedik kulagini cekecek egitimde olagan seyler gozdagi verip sonra gonlunu almak buna bagli performansi yukselir yildiz yaratirsin ama bu beyimiz olayi takinti haline getirdi bruma uzerinden fantazi tatmin ediyor. Oynadigi maclarda bolgesi yerine 3.forvet oynayan sabriye yapsin erkekligini, gorelim

Bruma beyinsiz bir kardeşimiz bu açık, bu tabloda pire için yorgan yakmak doğru tabir olur ancak zaten gitmek istiyor Tudor olmasa başka bir şeye yol yapar yine ağlar en iyisi oluru neyse alıp kendisini yolcu etmek, düşünüldüğü kadar büyük bir kayıp da olmayacaktır kendisi. En fazla orta sıra takımlarında yer alır o da belki belki formda vs olursa.

Hakli oldugunuz ve olmadiginiz iki detay var

sunda haklisiniz , bruma cikintilik yapiyor sneijder simarik diye bu tripleri yemeleri mustehak ama sabri selcuk gibi uyumlu gorunup senelerdir hizipcilik yapanlar , takimi bolenler nasibini almiyor , burda yuzde yuz haklisiniz , hep magdur cocugu oynuyorlar

haksiz oldugunuz ise su , ben de takim sporu yaptim , ayricalik takimda ilk 11 e koyarken olur , ucret skalasinda olur , veya sozlesme suresinde olur , hemfikirim

ama sneijder 3 gun tatil yapar yasine 1 gun cok bile olmaz , brumanin parasi gunu gunune yatar erayin yatmaz olmaz , veya chedjou el kol yapar cezasi olmaz lazimdir diye ama emrah bassan yapamaz diye bir sey olmaz

adaletli olunmasi kati kurallara bagli olan seyler vardir takim yonetiminde , bizim bazisi serefsiz oyuncularimiz bunu resmen kullaniyorlar , ayricaliklarini zaten sozlesmelerinde almislar , kadroda tercih ediliyorlar ama bunlar bu ayricaliklari istedigi gibi el kol yapma etme noktasina cekiyorlarsa burada tudor hamza denizli farketmez , ben antrenoru hakli bulurum

"bunlari yonetmektir beceri" lafindan baydim cunku bu genel gecer bir klise , nasil yapilacagi yok ortada , adamlar soz dinlemez sabotajci gibiler ne yapsin tudor

Üst Alt