bruma ve kulüp tarihinin en büyük hatası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bruma ve kulüp tarihinin en büyük hatası

brumayı satmak kulüp tarihinin en büyük hatası olacaktır gerçeği

bruma gibi genç bir oyuncuya 4 yıl içinde gereken ilginin verilmesine izin vermeyen:

- türk futboluna (yabancı sınırlaması)
- Prandelliye (doğru kullanmaması)
- Hamzaya (brumanın takımdan soğumasının nedeni kendisi)

ve taraftara ironik bir şekilde teşekkür etmek isterim

yaşadığı 4 yıl sonra sözleşme uzatmak istememesi gayet doğal bir yaklaşım. (ayrıca sadece 1.2 milyon alıyor bu oyuncu grubunda)

ama bu tip genç oyuncular için taraftardan ilgi ve yönetimden vizyon gerekir.

her iki konuda sınıfta kaldığımızı düşünüyorum ve UEFA Avrupa Liginde oynatmamanin cezasını çekeceğimizi düşünüyorum ilerde. (fiyat)

her transferde sosyal medya üzerinden yönetime baskı yapabilen galatasaray taraftarı bu konuda sessiz kalmasi ciddi şekilde sorgulanmalı.

ayrıca transfer piyasası bu şekilde uçmuşken türkiyede bir oyuncuya kimse o kadar paralar vermez diyenlere anlam veremiyorum.

bu piyasa belçikadan çıkan oyuncular için servet dökmüş durumda, bir çok örneği vardır.

brumanın da backgroundu güçlü bir oyuncu, u20 dünya kupasi + portekiz altyapısı.

satılmaması için elimizden geleni yapmak gerekir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bruma gitmek istediği taktirde tutman imkansız. Boşa çaba olur. Kalsa yararlı olur muhakkak ama takım içi bu kadar dengesizken ben olsam yerinde bende gitmek isterdim.

Transfer konusunda en büyük hatamız ribery dir şimdilik. Bruma bedava giderse bu konuda yine bulaşalım.

Yazının iceriğine katılıyorum ama.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

taraftarın kendisine ve yönetime yoğun baskısı sonucunda yönetimin kendisine iyi bir proje ve sözleşme sunmasına sebep olabilir ve en azından bu hedeflenmesi gerekir.

aksine herkes kabullenmiş durumda ve türkiye liginin en yetenekli oyuncusunu kaybetmemize günler kaldı. 1.2 milyon alan bir bruma elbette kalmak istemez.

bruma giderse seneye başarı beklememek gerekir.

bu piyasada 25 milyondan aşagı satan yönetim ve kulüp saçmalıyordur.

Son düzenleme:
Balde: “Elbette. Bruma Galatasaray’ın oyuncusu ve Galatasaray’ı seviyor. Bir başka takıma gidebileceği gibi takımında da kalabilir. Her şey mümkün”

Ne yapıp edip bu transferi Galatasaray taraftarı engellemesi gerek. Daha önce belirttiğim gibi bu tip genç futbolcular biraz ilgi ve dogru şartlara bakarlar. Yönetimin sosyal medyaya önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Daha önce taraftarlar nasıl bazı transferleri engelledi ise, bu transfer için de yoğun baskı yapılması gerekiyor.

Doğru iletişim ile bu çocuk bizde oynamayı kabul edebilir. Mesela Leipzig takımının gelecek sezon ne yapacağı belli bile degil. Bunların bilincinde olması gerekiyor kendisi.

Taraftar bu transfere yoğun ilgi göstermeli, izlememeli. Sonunda giderse en azından denemiş oluruz.

Burdan Galatasaray taraftarına çağırımdır: Sosyal medyada bu transferi engellemek adına sesinizi yükseltiniz. Ilerde pişman oluruz.

1-format6001.jpg

Mesela Leipzig takımının gelecek sezon ne yapacağı belli bile degil. Bunların bilincinde olması gerekiyor kendisi.

?
Bundesliga 2.cisi adamlar ve CLde oynayacaklar
Bundesliga ve CL vs. Super Lig ve UEFA on elemesi. Yani

en büyük hata brumayı satmak değil onu satarken talep edeceğimiz bonservis miktarından feragat edip gelecek satıştan daha yüksek pay talep etmek olur, bu adamlar rb salzburga 5 liraya satıp oradan hülle yoluyla başka tarafa gönderirlerse avuç yalama seanslarına başlarız

Çeptalk

Ben olsam Liepzigle CL de oynamayı tercih ederdim. Galatasaray'ın CL ye dursunla gidebilme şansı yüzde 5 falan. seneye o da.

Üst Alt